Trwa ładowanie...

Olga Frycz zostanie żoną. Partner poprosił ją o rękę

Jeszcze niedawno było o niej głośno, gdy otwarcie mówiła o złych warunkach na planie "M jak Miłość". Teraz media interesują się ciążą Olgi Frycz. Aktorka, chwaląc się zaręczynami, dała fanom kolejny powód do radości.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Olga Frycz zostanie żoną. Partner poprosił ją o rękęŹródło: Instagram.com
d3tlqam
d3tlqam

Ostatnimi czasy jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Ma rzesze fanów, którzy dostrzegli ją w produkcjach długometrażowych, ale też takich, którzy są z nią dzięki serialowi "M jak Miłość", z którego odeszła po pięciu latach współpracy. Towarzyszyło temu wiele plotek i komentarzy, a sama Frycz udzieliła wywiadu, w którym skrytykowała warunki pracy na planie.

Wydaje się jednak, że część jej fanów już o tym zapomniała. Teraz głównym tematem, jeśli chodzi o aktorkę, jest jej ciąża. Ojcem dziecka jest partner Frycz – Grzegorz Sobieszek. Mężczyzna pracuje jako trener brazylijskiego boksu i MMA. Założył również jedną z warszawskich akademii sportów walki.

d3tlqam

Oboje lubią chwalić się swoim związkiem w mediach społecznościowych, gdzie wrzucają wspólne fotki. To właśnie za pośrednictwem Internetu Frycz przekazała światu informację, że zaręczyła się z ukochanym.

Screen z Facebooka
Źródło: Screen z Facebooka

Wątpliwości budzi jednak fakt, że to Olga nalega na ślub. Jej partner niekoniecznie jest fanem pomysłu, by związek sformalizować. - Mamy odmienny stosunek do formalizowania związku - wyznał niedawno Sobieszek. - Ja tego nie potrzebuję, ale Olga uważa inaczej. Więc pewnie, jak zawsze, znajdziemy kompromisowe rozwiązanie.

"Jestem zakochana w tym człowieku. Jest przystojny i silny, ale przede wszystkim, mądry i wrażliwy" – mówiła aktorka o partnerze. My życzymy przyszłym małżonkom wszystkiego najlepszego!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3tlqam
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tlqam