Trwa ładowanie...
d3790v4

Olga Frycz zostanie żoną. Partner poprosił ją o rękę

Jeszcze niedawno było o niej głośno, gdy otwarcie mówiła o złych warunkach na planie "M jak Miłość". Teraz media interesują się ciążą Olgi Frycz. Aktorka, chwaląc się zaręczynami, dała fanom kolejny powód do radości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek tworzą naprawdę szczęśliwą parę.
Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek tworzą naprawdę szczęśliwą parę. (Instagram.com)
d3790v4

Ostatnimi czasy jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Ma rzesze fanów, którzy dostrzegli ją w produkcjach długometrażowych, ale też takich, którzy są z nią dzięki serialowi "M jak Miłość", z którego odeszła po pięciu latach współpracy. Towarzyszyło temu wiele plotek i komentarzy, a sama Frycz udzieliła wywiadu, w którym skrytykowała warunki pracy na planie.

Wydaje się jednak, że część jej fanów już o tym zapomniała. Teraz głównym tematem, jeśli chodzi o aktorkę, jest jej ciąża. Ojcem dziecka jest partner Frycz – Grzegorz Sobieszek. Mężczyzna pracuje jako trener brazylijskiego boksu i MMA. Założył również jedną z warszawskich akademii sportów walki.

d3790v4

Oboje lubią chwalić się swoim związkiem w mediach społecznościowych, gdzie wrzucają wspólne fotki. To właśnie za pośrednictwem Internetu Frycz przekazała światu informację, że zaręczyła się z ukochanym.

   Screen z Facebooka
(Screen z Facebooka)

Wątpliwości budzi jednak fakt, że to Olga nalega na ślub. Jej partner niekoniecznie jest fanem pomysłu, by związek sformalizować. - Mamy odmienny stosunek do formalizowania związku - wyznał niedawno Sobieszek. - Ja tego nie potrzebuję, ale Olga uważa inaczej. Więc pewnie, jak zawsze, znajdziemy kompromisowe rozwiązanie.

d3790v4

"Jestem zakochana w tym człowieku. Jest przystojny i silny, ale przede wszystkim, mądry i wrażliwy" – mówiła aktorka o partnerze. My życzymy przyszłym małżonkom wszystkiego najlepszego!

d3790v4

Podziel się opinią

Share
d3790v4
d3790v4