Trwa ładowanie...

Olga Frycz zostanie żoną. Partner poprosił ją o rękę

Jeszcze niedawno było o niej głośno, gdy otwarcie mówiła o złych warunkach na planie "M jak Miłość". Teraz media interesują się ciążą Olgi Frycz. Aktorka, chwaląc się zaręczynami, dała fanom kolejny powód do radości.

Share
Olga Frycz zostanie żoną. Partner poprosił ją o rękę
Źródło: Instagram.com
d3eb521

Ostatnimi czasy jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Ma rzesze fanów, którzy dostrzegli ją w produkcjach długometrażowych, ale też takich, którzy są z nią dzięki serialowi "M jak Miłość", z którego odeszła po pięciu latach współpracy. Towarzyszyło temu wiele plotek i komentarzy, a sama Frycz udzieliła wywiadu, w którym skrytykowała warunki pracy na planie.

Wydaje się jednak, że część jej fanów już o tym zapomniała. Teraz głównym tematem, jeśli chodzi o aktorkę, jest jej ciąża. Ojcem dziecka jest partner Frycz – Grzegorz Sobieszek. Mężczyzna pracuje jako trener brazylijskiego boksu i MMA. Założył również jedną z warszawskich akademii sportów walki.

d3eb521

Oboje lubią chwalić się swoim związkiem w mediach społecznościowych, gdzie wrzucają wspólne fotki. To właśnie za pośrednictwem Internetu Frycz przekazała światu informację, że zaręczyła się z ukochanym.

Screen z Facebooka
Źródło: Screen z Facebooka

Wątpliwości budzi jednak fakt, że to Olga nalega na ślub. Jej partner niekoniecznie jest fanem pomysłu, by związek sformalizować. - Mamy odmienny stosunek do formalizowania związku - wyznał niedawno Sobieszek. - Ja tego nie potrzebuję, ale Olga uważa inaczej. Więc pewnie, jak zawsze, znajdziemy kompromisowe rozwiązanie.

"Jestem zakochana w tym człowieku. Jest przystojny i silny, ale przede wszystkim, mądry i wrażliwy" – mówiła aktorka o partnerze. My życzymy przyszłym małżonkom wszystkiego najlepszego!

d3eb521

Podziel się opinią

Share
d3eb521
d3eb521