Trwa ładowanie...
dyzytn8

Olga Frycz wyprawiła urodziny córce. Wszystko zrobiła sama

Olga Frycz na przyjęcie urodzinowe córki zaprosiła celebrytki. Pojawił się też były partner.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olga Frycz z córką
Olga Frycz z córką (Instagram.com)
dyzytn8

Olga Frycz jest świeżo upieczoną mamą. Przez długi czas wydawało się, że jej życie to sielanka. Niedawno aktorka jednak poinformowała, że rozstała się ze swoim partnerem i ojcem dziecka.

- To nie są łatwe sytuacje i ciężko jest pisać o tak prywatnych sprawach na Instagramie, jednak doskonale zdaję sobie sprawę, jak funkcjonują media i plotkarskie portale. Prędzej czy później sprawa wyszłaby na jaw, a wtedy trudno byłoby nam się odnieść do zakłamanych treści i nadinterpretowanych artykułów - napisała na Instagramie.

ZOBACZ: Frycz pierwszy raz po porodzie pokazała się na ściance

Ostatnio Olga Frycz zorganizowała dla swojego dziecka przyjęcie urodzinowe. Maja Bohosiewicz wyznała na swoim profilu, że aktorka wszystko przygotowała sama i nie skorzystała z usług cukierni, czy firm organizujących przyjęcia. We wszystkim pomógł oczywiście były partner gwiazdy.

dyzytn8

Fanki są zachwycone, że mimo rozstania byli partnerzy zachowują dobre relacje i dzielą się opieką nad córką.

"Super, że macie taki dobry kontakt",
"Widać, że zależy wam na dobru dziecka",
"Fajna z was rodzinka".

Aktorka nie ukrywała, że była to dla nich trudna decyzja. Natomiast dziecko jest dla nich najważniejsze. Celebrytka nie zamierza robić nikomu na złość i nie ogranicza ojcu kontaktu z dzieckiem. Marzy o tym, aby pociecha nie odczuła braku któregokolwiek rodzica.

dyzytn8

Podziel się opinią

Share
dyzytn8
dyzytn8