ycipk-3yx87z

Olga Frycz wyprawiła urodziny córce. Wszystko zrobiła sama

Olga Frycz na przyjęcie urodzinowe córki zaprosiła celebrytki. Pojawił się też były partner.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olga Frycz z córką
Olga Frycz z córką (Instagram.com)
ycipk-3yx87z

Olga Frycz jest świeżo upieczoną mamą. Przez długi czas wydawało się, że jej życie to sielanka. Niedawno aktorka jednak poinformowała, że rozstała się ze swoim partnerem i ojcem dziecka.

- To nie są łatwe sytuacje i ciężko jest pisać o tak prywatnych sprawach na Instagramie, jednak doskonale zdaję sobie sprawę, jak funkcjonują media i plotkarskie portale. Prędzej czy później sprawa wyszłaby na jaw, a wtedy trudno byłoby nam się odnieść do zakłamanych treści i nadinterpretowanych artykułów - napisała na Instagramie.

ZOBACZ: Frycz pierwszy raz po porodzie pokazała się na ściance

ycipk-3yx87z

Ostatnio Olga Frycz zorganizowała dla swojego dziecka przyjęcie urodzinowe. Maja Bohosiewicz wyznała na swoim profilu, że aktorka wszystko przygotowała sama i nie skorzystała z usług cukierni, czy firm organizujących przyjęcia. We wszystkim pomógł oczywiście były partner gwiazdy.

Fanki są zachwycone, że mimo rozstania byli partnerzy zachowują dobre relacje i dzielą się opieką nad córką.

"Super, że macie taki dobry kontakt",
"Widać, że zależy wam na dobru dziecka",
"Fajna z was rodzinka".

ycipk-3yx87z

Aktorka nie ukrywała, że była to dla nich trudna decyzja. Natomiast dziecko jest dla nich najważniejsze. Celebrytka nie zamierza robić nikomu na złość i nie ogranicza ojcu kontaktu z dzieckiem. Marzy o tym, aby pociecha nie odczuła braku któregokolwiek rodzica.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3yx87z

ycipk-3yx87z
ycipk-3yx87z