Trwa ładowanie...
d1iebgg

Olga Frycz życzy fanom miłego dnia. Były partner skomentował

Olga Frycz i jej partner Grzegorz Sobieszek rozstali się po 3,5 roku związku. I czasem trudno w to uwierzyć, bo wciąż mają ze sobą dobry kontakt.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olga Frycz nie ma szczęścia w miłości
Olga Frycz nie ma szczęścia w miłości (Materiały prasowe)
d1iebgg

Tak naprawdę nikt by się nie domyślił, że Olga Frycz i jej partner oraz ojciec jej córki zdecydowali się na rozstanie, gdyby nie szczery i poruszający wpis na Instagramie. Najwyraźniej ze swoim byłym partnerem wciąż są blisko, bo komentują wzajemnie swoje posty.

Zobacz wideo:

W najnowszym wpisie Olga pozuje przed lustrem i życzy fanom miłego dnia. Jedną z osób, która odpowiedziała natychmiastowo, jest właśnie Grzegorz. "Dziękuję", odpisał w komentarzu załączając zabawną emotkę.

d1iebgg

W mediach rozpisywano się o tym, czy to dobrze że aktorka powiedziała o rozstaniu publicznie. W końcu to są bardzo prywatne sprawy. Wiedząc jednak jak działa plotka i domysły wyjaśniła, że chciała uniemożliwić tworzenie błędnych teorii, których mnóstwo w tabloidach.

Zobacz też: Olga Frycz nie ma szczęścia w miłości. Rozpadł się jej kolejny związek

"Prędzej czy później sprawa wyszłaby na jaw, a wtedy trudno byłoby się odnieść do zakłamanych treści i nadinterpretowanych artykułów", napisała pod poprzednim zdjęciem.

Jedno jest z pewne. Olga i Grzegorz wciąż są ze sobą w dobrych stosunkach i wiele ich łączy. Być może to kwestia bycia rodzicami małej istoty, a może po prostu wypracowane lata dobrej komunikacji. Inne gwiazdy powinny pójść w ich ślady i uczyć się od nich dobrego stylu.

Zobacz też: Olga Frycz pokazała córeczkę. Kilka miesięcy po porodzie

d1iebgg

Podziel się opinią

Share
d1iebgg
d1iebgg