Trwa ładowanie...
d2zogjf

Oliwia Bieniuk spotyka się z synem męża Natalii Siwiec? Nastolatka powiedziała prawdę

Oliwia Bieniuk jest częstym gościem w domu Natalii Siwiec i jej męża, Mariusza Raduszewskiego. Dzięki temu spędza sporo czasu z Mateuszem, synem partnera modelki z pierwszego małżeństwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oliwia Bieniuk o związku z Mateuszem Raduszewskim, pasierbem Natalii Siwiec
Oliwia Bieniuk o związku z Mateuszem Raduszewskim, pasierbem Natalii Siwiec (Instagram)
d2zogjf

Oliwia Bieniuk mimo młodego wieku już jest bardzo popularna w sieci. Wszystko za sprawą słynnych rodziców i przyjaciół rodziny. Nie jest tajemnicą, że Jarosław Bieniuk przyjaźni się z Natalią Siwiec i jej mężem. Siłą rzeczy ich dzieci też się zaprzyjaźniły.

Od jakiegoś czasu plotkuje się o tym, że Oliwia Bieniuk i syn Mariusza Raduszewskiego z pierwszego związku są parą. Nastolatkowie spędzają ze sobą mnóstwo czasu, ale nigdy nie potwierdzili, czy są razem.

Ostatnio Oliwia odpowiadała na pytania swoich fanów. Jedna z osób zapytała o relację nastolatki z Mateuszem. Bieniuk szczerze odpowiedziała.

d2zogjf

ZOBACZ: Natalia Siwiec spełnia się w macierzyństwie. Zaczyna myśleć o kolejnym dziecku

- Nigdy nie byliśmy razem, znamy się bardzo długo, mamy się ku sobie, ale jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi i tak już zostanie - napisała.

Przeczytaj: Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z rodzinnej sesji. Nie zabrakło najmłodszego brata

d2zogjf

17-latka i 18-latek publikują razem sporo zdjęć i filmików. Oliwia Bieniuk jest też częstym gościem w domu Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego. Nastolatka i Mateusz mają więc sporo okazji do tego, aby spotykać się i spędzać razem czas.

Oliwia przyznała też, że jest singielką i aktualnie z nikim się nie spotyka. Myślicie, że w końcu między nią a Mateuszem zrodzi się coś więcej?

  Instagram
(Instagram)
d2zogjf

Podziel się opinią

Share
d2zogjf
d2zogjf