WP

Oliwia Bieniuk marzy o karierze w show-biznesie. Ciągle czeka na swoje 5 minut

Oliwia Bieniuk coraz bardziej próbuje zasłynąć w świecie gwiazd. Dawniej interesowała się modą, a teraz postanowiła poszerzyć swoje horyzonty. Aktorstwo i scena to coś dla niej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk (Instagram.com)
WP

Oliwia Bieniuk ma dopiero 15 lat, a już na poważnie myśli o karierze w show-biznesie. I choć pisaliśmy o tym fakcie już kilkukrotnie, to tym razem nastolatka wydaje się mieć poważne plany. Tak przynajmniej twierdzi jeden z tygodników.

ZOBACZ TAKŻE: Bieniuk o dziewczynie: "Dzieci mają z nią bardzo dobry kontakt!"

WP

Oliwia Bieniuk ma dopiero naście lat, ale już pewnie czuje się w blasku fleszy. Dziewczyna nie ukrywa, że kręci ją kolorowy świat mediów. Ma za sobą nawet kampanię reklamową marki odzieżowej. Ponadto, razem z tatą i braćmi zagrała w reklamie sieci komórkowej.

Jakiś czas temu na Instagramie koleżanki Oliwii, pojawiły się zdjęcia, na których pozuje z koleżanką. Nastolatki przebrały się za gwiazdy szwedzkiej grupy ABBA.

WP

Tygodnik "Rewia" zauważył, że córka Jarosława Bieniuka interesuje się światem muzyki. Być może i ona będzie chciała spróbować swoich sił w tym świecie.

- Jarek zdaje sobie sprawę, że ona chce biec za marzeniami. Jednak na razie chciałby, żeby zdała maturę - mówi znajomy piłkarza w rozmowie z pismem.

Myślicie, że Oliwia Bieniuk ma szansę zrobić karierę w show-biznesie?

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP