Trwa ładowanie...
d2cdj36

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z babcią. Są do siebie bardzo podobne

Córka zmarłej kilka lat temu Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka wzbudza niemała zainteresowanie. Sami śledzimy poczynania nastolatki na jej instagramowym profilu. Teraz Oliwia pochwaliła się uroczym zdjęciem z babcią.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z babcią
Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z babcią (Instagram.com)
d2cdj36

Anna Przybylska odeszła 4 lata temu. Po jej śmierci zainteresowanie jej mężem oraz dwójką dzieci bardzo wzrosło. Media śledzą każdy ich krok. Od jakiegoś czasu na świeczniku jest 15-letnia Oliwia Bieniuk, którą na Instagramie śledzi ponad 75 tys. fanów.Teraz Oliwia pokazała zdjęcie z babcią. Wyglądają naprawdę uroczo.

Bieniuk o dziewczynie: "Dzieci mają z nią bardzo dobry kontakt!"

Oliwia Bieniuk ma bardzo intensywne wakacje. Najpierw była z ojcem, Natalią Siwiec i jej rodziną w Chałupach. Następnie udała się z koleżanką do Warszawy. Teraz nastolatka pokazała, jak spędza czas z babcią.

d2cdj36

- Pozytywna foteczka z babcią - napisała Oliwia.

   Instagram.com
(Instagram.com, Fot: Instagram)

Zdjęcie zostało zrobione w podróży. Wnioskujemy zatem, że Oliwia wraz z babcią udaje się na wakacyjny wyjazd.

Babcia jest bardzo ważną osobą w życiu nastolatki. Po śmierci Anny Przybylskiej, to właśnie mama Jarosława Bieniuka opiekowała się jej dziećmi.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2cdj36

Podziel się opinią

Share
d2cdj36
d2cdj36