Trwa ładowanie...

Oliwia Miśkiewicz i jej nowy chłopak. Te zdjęcia pobudzają wyobraźnię.

Oliwia Miśkiewicz jeszcze do niedawna zakochana była w Maćku Szewczyku poznanym w "Love Island". Ten związek się zakończył, a modelka ruszyła do przodu. Jej nowy związek budzi kontrowersje, lecz ona sama jest szczęśliwa przy nowym partnerze.

Oliwia Miśkiewicz i jej nowy chłopak. Te zdjęcia pobudzają wyobraźnię.Źródło: Instagram.com
d2cu2wp
d2cu2wp

Związek z Maćkiem Szewczykiem to już przeszłość. Oliwia rozstała się z poznanym w "Love Island" byłym partnerem w niezbyt miłej atmosferze, a festiwal wzajemnych oskarżeń trwał przez naprawdę długi czas. W końcu jednak udało im się zakopać topór wojenny, oboje poszli w swoją stronę. Maciek skupił się na sporcie, Oliwia zaś deklarowała, że to będzie to czas tylko dla niej. Miał być rozwój osobisty i szukanie siebie, a wyszedł nowy związek. I choć opinie o relacji są różne, wydaje się, że miłość kwitnie w najlepsze.

Oliwia Miśkiewicz kilka razy już pochwaliła się fanom relacją z Sashą. Uczestnik "Top Model" budzi w swoich obserwatorach skrajne emocje. Niektórzy wręcz uwielbiają jego poczucie humoru i dystans do świata, inni krytykują jego podejście do życia i ludzi wokół. Część z nich nie jest zadowolona z tego, że Oliwia się z nim związała. Twierdzą, że okazuje jej brak szacunku i nie traktuje jej poważnie.

Wygląda jednak na to, że Oliwia Miśkiewicz zupełnie nie przejmuje się opiniami internautów. Cieszy się związkiem z Sashą. Na Instagramie opublikowała gorące zdjęcie z ich wspólnego poranka. Trzeba przyznać, że jeżeli chodzi o fizjonomię, dobrali się idealnie. Zarówno modelka, jak i Sasha mają świetne ciała.

d2cu2wp

A co wy myślicie o tej relacji?

Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

d2cu2wp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cu2wp