Trwa ładowanie...
doc7194

Oliwia Miśkiewicz i jej nowy chłopak. Te zdjęcia pobudzają wyobraźnię.

Oliwia Miśkiewicz jeszcze do niedawna zakochana była w Maćku Szewczyku poznanym w "Love Island". Ten związek się zakończył, a modelka ruszyła do przodu. Jej nowy związek budzi kontrowersje, lecz ona sama jest szczęśliwa przy nowym partnerze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oliwia Miśkiewicz rozbudza wyobraźnię swoich fanów.
Oliwia Miśkiewicz rozbudza wyobraźnię swoich fanów. (Instagram.com)
doc7194

Związek z Maćkiem Szewczykiem to już przeszłość. Oliwia rozstała się z poznanym w "Love Island" byłym partnerem w niezbyt miłej atmosferze, a festiwal wzajemnych oskarżeń trwał przez naprawdę długi czas. W końcu jednak udało im się zakopać topór wojenny, oboje poszli w swoją stronę. Maciek skupił się na sporcie, Oliwia zaś deklarowała, że to będzie to czas tylko dla niej. Miał być rozwój osobisty i szukanie siebie, a wyszedł nowy związek. I choć opinie o relacji są różne, wydaje się, że miłość kwitnie w najlepsze.

Oliwia Miśkiewicz kilka razy już pochwaliła się fanom relacją z Sashą. Uczestnik "Top Model" budzi w swoich obserwatorach skrajne emocje. Niektórzy wręcz uwielbiają jego poczucie humoru i dystans do świata, inni krytykują jego podejście do życia i ludzi wokół. Część z nich nie jest zadowolona z tego, że Oliwia się z nim związała. Twierdzą, że okazuje jej brak szacunku i nie traktuje jej poważnie.

Wygląda jednak na to, że Oliwia Miśkiewicz zupełnie nie przejmuje się opiniami internautów. Cieszy się związkiem z Sashą. Na Instagramie opublikowała gorące zdjęcie z ich wspólnego poranka. Trzeba przyznać, że jeżeli chodzi o fizjonomię, dobrali się idealnie. Zarówno modelka, jak i Sasha mają świetne ciała.

doc7194

A co wy myślicie o tej relacji?

Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

doc7194

Podziel się opinią

Share

doc7194

doc7194