Trwa ładowanie...
omenaa mensah
Arek Durka
29-06-2018 13:51

Omena Mensah przeszła ciężką operację. Nie mogła liczyć na pomoc w Polsce

Dziennikarka po raz pierwszy opowiedziała o swojej chorobie i operacji. W rozmowie z serwisem Plejada.pl Omena Mensah przyznała, że polscy lekarze nie byli w stanie jej pomóc.

Omena Mensah przeszła ciężką operację. Nie mogła liczyć na pomoc w PolsceŹródło: ONS.pl
d1xkd3b
d1xkd3b

Omena Mensah jakiś czas temu zniknęła z mediów. Szybko okazało się, że jest w drugiej ciąży. Kiedy pod koniec 2017 r. urodziła synka, nie posiadała się z radości. Jednak błogi stan nie trwał zbyt długo. Okazało się, że pogodynka jest ciężko chora. Niestety, nie mogła liczyć na pomoc polskich lekarzy.

Zobacz też: Córka Omeny Mensah o swoich plana na przyszłość

- Na temat choroby nie chcę rozmawiać. Jestem po bardzo ciężkiej operacji i szczęśliwie udało się to wszystko tak załatwić, żebym mogła cieszyć się macierzyństwem, cieszyć się tym, co mam. Mówię o tym tylko dlatego, żeby ludzie nie myśleli, że jest jak z bajki. Zawsze mówię, że wtedy w jedynym momencie za dużo szczęścia się skumulowało i żeby była równowaga, to tak musiało być. Byłam operowana za granicą, bo w Polsce się nie podjęto - powiedziała Omenaa Mensah w rozmowie z serwisem Plejada.pl.

Mensah przyznała też, że świadomie ukrywała drugą ciążę. Pogodynka powiedziała, że gdyby miała to powtórzyć, zrobiłaby tak samo.

d1xkd3b

- Wolę być w mniejszości niż w większości. Ciąża to jest ważny temat i ważna sprawa. Jestem na takim etapie swojego życia, że nie muszę ani na tym zarabiać, ani się z tym obnosić. Mogę to mieć tylko i wyłącznie dla siebie. Pewne rzeczy są nie na sprzedaż i to właśnie nie jest na sprzedaż - dodała Omena.

d1xkd3b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xkd3b