Trwa ładowanie...

Omenaa Mensah: "Myśmy byli bardziej tolerancyjni 50 lat temu"

Problem nietolerancji wciąż w Polsce występuje. Wydaje się nawet, że z roku na rok problem ten rośnie. Niektóre gwiazdy zmagają się z dyskryminacją na tle rasowym. Jedną z nich jest Omenaa Mensah.

Share
Omenaa Mensah: "Myśmy byli bardziej tolerancyjni 50 lat temu"
Źródło: ONS.pl
d47srlw

Mensah jest córką Polki i Ghańczyka. Nie dziwi więc, że od zawsze wyróżniała się pod wzglądem wyglądu. Jednak to nie powinno być powodem do tego, by w jakikolwiek sposób ją dyskryminować.

Niestety gwiazda zmaga się z dyskryminacją na tle rasowym. Dlatego też tak zacięcie walczy z nietolerancją i głośno mówi o tym, że warto akceptować inność.

d47srlw

Ostatnio Omenaa Mensah wystąpiła jako gość programu "Gwiazdy Cejrowskiego", gdzie padły oczywiście pytania odnoszące się do tematu tolerancji w naszym kraju. – Gdy jestem za granicą, to jest mi wstyd, że jesteśmy tak pozamykanym społeczeństwem. Będąc w tym kraju, z jednej strony cieszę się, widząc zaangażowanie ludzi w inicjatywy na rzecz tolerancji. Patrząc na to, co się dzieje na ulicach, zastanawiam się, kto naszym krajem rządzi, że pozwala na coś takiego. To jest już niemodne, to wstyd, by dopuszczać do takich sytuacji. Powinniśmy być krajem z klasą. Myśmy byli bardziej tolerancyjni 50 lat temu! – mówiła w programie.

A czy wy również, podobnie jak Mensah, uważacie, że nietolerancja jest w Polsce aż tak dużym problemem?

d47srlw

Podziel się opinią

Share
d47srlw
d47srlw