Trwa ładowanie...
d19l1ng

Open'er Festival 2019: LP i Sokół kolejnymi gwiazdami imprezy

Organizatorzy Open'er Festival 2019 przedstawili nowe gwiazdy imprezy. Zapowiedziano występy LP, Sokoła, The Voidz, The Strokes oraz Mariny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Open'er Festival 2019: LP i Sokół kolejnymi gwiazdami imprezy
Open'er Festival 2019: LP i Sokół kolejnymi gwiazdami imprezy (Materiały prasowe)
d19l1ng

Open'er Festival 2019: Poznaliśmy nowe gwiazdy imprezy

Wśród nowych gwiazd tegorocznej edycji Open'er Festival znaleźli się raper Sokół, zespoły The Voidz, The Strokes, piosenkarka Marina oraz wokalistka występująca pod aliasem LP.

Sokół, czyli Wojciech Sosnowski, to legenda polskiej sceny hip-hopowej. Jest aktywny na scenie od 1996 roku. Był członkiem takich zespołów jak WWO, ZIP Skład i TPWC. Jednak dopiero w tym roku wydał pierwszą solowy album. Płyta "Wojtek Sokół" ukazała się 15 lutego i bardzo szybko uzyskała status platynowej. Często pojawiają się opinie, że w polskim rapie to jest album roku.

d19l1ng

LP, czyli Laura Pergolizzi, to amerykańska piosenkarka rockowa. Na koncie ma 5 albumów studyjnych, ale na świecie głośno się o niej zrobiło przy okazji płyty "Lost On You" i utworu o tym samym tytule.

Kapela The Voidz gra awangardowego rocka. Z kolei The Strokes pochodzą z Nowego Jorku i grają rocka alternatywnego. Marina to walijska wokalistka indierockowa, która na swoim koncie ma już wydanych 8 płyt.

Open'er Festival 2019 odbędzie się w dniach 3-6 lipca na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Oprócz nowych gwiazd wystąpią m.in. G-Eazy, Rudimental, J Balvin, Travis Scott, Swedish House Mafia, Diplo czy też Kodaline.

d19l1ng

Podziel się opinią

Share

d19l1ng

d19l1ng