Trwa ładowanie...
d3dh3f4

Opiekunka Villas nie miała, gdzie się podziać. Wiemy, co robi po wyjściu z więzienia

Elżbieta Budzyńska w 2014 r. została skazana na 10 miesięcy więzienia za nieudzielenie pomocy Violetcie Villas. Teraz utrzymuje się ze sprzątania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Co dzieje się z Elżbietą Budzyńską, opiekunką Violetty Villas?
Co dzieje się z Elżbietą Budzyńską, opiekunką Violetty Villas? (East News)
d3dh3f4

Gdy Violetta Villas zmarła w 2011 r. od razu zrobiono sekcję zwłok, która wykazała wiele nieprawidłowości w opiece nad wokalistką. Piosenkarka była bardzo zaniedbana. W pachwinach miała stany zapalne spowodowane brakiem higieny, zabrudzenia ud, krocza i stóp.

ZOBACZ: Syn Violetty Villas w końcu odzyskał dom po zmarłej artystce

Do tego dochodziło złamanie żebra i szyjki kości oraz odleżyny. Urazy miały powstać bezpośrednio przed śmiercią. Po śmierci wokalistki, Elżbieta Budzyńska wyprzedawała jej rzeczy. Zarzucono jej, że nie sprawowała odpowiednio opieki nad Villas. Unieważniono też testament artystki (diwa wydziedziczyła i wyrzekła się w nim syna). W wyniku tego gosposia straciła dom w Lewinie Kłodzkim, który należał do artystki i została bezdomna.

d3dh3f4

Budzyńska po wyjściu z więzienia nie miała dokąd się udać. Chwilę pomieszkiwała u siostrzenicy. Co dzisiaj się z nią dzieje?

Autorzy biografii o Violetcie Villas ustalili, że Elżbieta Budzyńska mieszka obecnie w Warszawie i utrzymuje się ze sprzątania.

- Nie jeździ na żadne sprawy, mówi, że zamknęła już tamten etap swojego życia. Nie chce rozmawiać o Violetcie. Całkowicie straciła zaufanie do ludzi - można przeczytać w książce Izy Michalewicz i Jerzego Danilewicza.

Z opiekunką Villas kontaktują się dwaj fani artystki - Łukasz i Darek. We trójkę często odwiedzają grób wokalistki.

d3dh3f4

Podziel się opinią

Share
d3dh3f4
d3dh3f4