Trwa ładowanie...
dr21ulv

Oprah Winfrey zdradziła szczegóły ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego

Oprah Winfrey była jedną z wielu gwiazd, które pojawiły się na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego. W rozmowie z brytyjskim "Vogue" przyznała, że ceremonia była dla niej niezwykłym przeżyciem. - Nie byłam przygotowana na uczucia, które mnie zalały - powiedziała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Oprah Winfrey wciąż przeżywa ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego
Oprah Winfrey wciąż przeżywa ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego (Getty Images)
dr21ulv

Dziennikarka twierdzi, że biorąc udział w ceremonii, doznała "niezwykłej potęgi miłości". Dzięki Harry'emu i Meghan zrozumiała, czym jest czyste i szczere uczucie.

- Zostało we mnie uczucie, że wszystko jest możliwe dzięki potędze miłości. Wszyscy chcemy czuć się tak promiennie, radośnie i żywo jak Meghan, kiedy szła ołtarzem, by spotkać Harry'ego. Oboje wręcz promienieli szczęściem - powiedziała legendarna prezenterka.

Oprah dodała też, że królewski ślub znacząco odbiegał od dotychczasowych ceremonii. Gwiazda amerykańskiej telewizji była zachwycona kazaniem biskupa Michaela Curry'ego, które było pełne energii i pięknych słów. W rozmowie z "Vogue" nawiązała też do wpadki, którą prawie zaliczyła. Okazało się, że kreacja, w której miała przyjść na ślub, była w kolorze białym. Winfrey w ostatniej chwili pojawiła się w bladoróżowej sukience projektu Stelli McCartney.

dr21ulv

Zobacz też: Suknia ślubna Meghan Markle to plagiat? Do sieci trafiło oświadczenie

Winfrey była tylko jedną z wielu gwiazd, które pojawiły się na ślubie. Prócz niej mogliśmy podziwiać kreacje Sereny Williams, George'a Clooneya z żoną Amal oraz Davida i Victorię Beckham.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dr21ulv

Podziel się opinią

Share
dr21ulv
dr21ulv