Oprah Winfrey zdradziła szczegóły spotkania z matką księżnej Meghan

Doria Ragland była jeszcze kilka miesięcy temu nikomu nieznaną pracownicą socjalną. Ale gdy córka została księżną, trafiła na okładki wszystkich gazet. Niedawno spotkała się z legendarną dziennikarką. Od razu pojawiły się plotki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie tylko Meghan musi przestrzegać surowych zasad rodziny królewskiej
Nie tylko Meghan musi przestrzegać surowych zasad rodziny królewskiej (East News)
WP

Spotkanie królowej amerykańskich mediów i matki księżnej odbyło się pod koniec kwietnia w posiadłości Oprah w Santa Barbara w Kalifornii. Dopiero teraz, w rozmowie z ET Winfrey zdradziła, po co spotkała się z Dorią i jak przebiegła ich ponad 6-godzinna rozmowa.

Winfery w programie promującym jej nowe show "Love is in Los Angeles" zdradziła, że zaprosiła Dorię, by dowiedzieć się o niej więcej przed książęcym ślubem. Zdradziła, że ćwiczyły razem jogę, rozmawiały o błahych sprawach, zjadły razem lunch w ogrodzie. Dlaczego Oprah właściwie opowiedziała o tak mało istotnych sprawach? Legenda amerykańskiej telewizji opowiadająca o tym, że Doria Ragland lubi kumkwaty nie jest przecież niczym przełomowym, co można by cytować.

Zobacz też: Kulisy royal wedding: "Hierarchia została zachowana. Clooney musiał czekać 10 minut przed bramą"

WP

Oprah jednak postanowiła zdradzić te szczegóły, by rozwiać plotki, które zaczęły krążyć w sieci, gdy tylko paparazzi przyłapali Dorię wychodzącą z posiadłości dziennikarki. Miała dwa kosze pełne prezentów, co skłoniło tabloidy do spekulacji, że tak właśnie Oprah przekupuje matkę księżnej Meghan do zwierzeń.

Wywiad z Dorią byłby w końcu pierwszym, jakiego udzieliłaby mediom. Z kolei ojciec Meghan urządzał z paparazzi ustawki i zarabiał na sprzedawaniu prywatnych zdjęć, na których widać młodą księżną. Doria zachowuje się od początku zupełnie inaczej. Dlatego Oprah w rozmowie z ET podkreśliła, że Ragland nie dostała od niej żadnych prezentów, a spotkanie było czysto zapoznawcze. Kilkukrotnie podkreśliła, że chciała jedynie poznać tajemniczą mamę księżnej, która stanęła w sercu huraganu, jakim jest brytyjska rodzina królewska.

WP

Ale nie wszyscy dali się przekonać Winfrey. Z różnych źródeł pojawiają się informacje, że Oprah i Doria podczas pierwszego spotkania dyskutowały o możliwościach przeprowadzenia długiego wywiadu, w którym skupiłyby się szczególnie na wątkach rasistowskich i komentarzach, jakie adresowane były wobec Meghan. - To, co przydarzyło się Meghan i Harry'emu, te rasistowskie komentarze, były przerażające dla obu rodzin. A to zagadnienie bliskie zarówno Dorii, jak i Oprah ' przyznaje informator "Mail Online".

Plotkuje się także, że Doria rzuciła pracę w klinice, by zacząć nową pracę - związaną bardziej z publicznym opowiadaniem o problemach związanych ze zdrowiem psychicznym. Oprah z powodzeniem mogłaby być mentorką Dorii i podpowiedzieć, jak najlepiej poradzić sobie z pełnieniem takiej publicznej roli.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP