Trwa ładowanie...

Orlando Bloom i Katy Perry przechodzą kryzys? Wokalistka zabrała głos

Orlando Bloom i Katy Perry są na językach wielu internautów. Pomimo planowanego ślubu coraz częściej mówi się o kryzysie w ich związku.

Share
Orlando Bloom i Katy Perry przechodzą kryzys? Wokalistka zabrała głos
Źródło: Getty Images
d4fqt7u

Od kilku miesięcy coraz głośniej mówi się, że Orlando Bloom i Katy Perry zamierzają się niedługo pobrać. Aktor oświadczył się piosenkarce w Walentynki 2019 r. Pomimo tego para nie śpieszyła się za bardzo do ślubu. Część internautów twierdziła nawet, że gwiazdy mogą przechodzić pewien kryzys.

Na szczęście mamy dobre wieści dla wszystkich fanów Orlando Blooma i Katy Perry. Osoby z bliskiego otoczenia gwiazd zaprzeczają wszelkim doniesieniom o kryzysie w ich związku. Mówi się, że Perry potrzebuje więcej czasu, ponieważ chce zaplanować ceremonię ślubną w jak najdrobniejszych szczegółach.

Ostatnio pojawił się kolejny dowód, który potwierdza, że w życiu gwiazd wszystko się układa. Katy Perry opublikowała zdjęcie Orlando Blooma z Egiptu, pod którym zamieściła poruszający opis.

d4fqt7u

"Wiele osób zastanawia się, jak zostały zbudowane piramidy, ale ja wciąż jestem pod wrażeniem i zastanawiam się, jak tak kochający/miły/ współczujący/ wspierający/ utalentowany/ głęboko uduchowiony człowiek w ogóle może istnieć. Jest powód, dla którego wszystkie zwierzęta i dzieci biegną prosto w jego ramiona. To jego serce, takie czyste. Kocham cię Orlando Jonathan Blanchard Copeland Bloom. Wszystkiego najlepszego w 43. urodziny" – napisała Perry.

ZOBACZ TAKŻE: Borys Szyc się żeni. Zaprosi ojca na ślub?

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d4fqt7u

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fqt7u
d4fqt7u