Trwa ładowanie...
d2dbjro

Oscary 2019: „Bohemian Rhapsody” nominowany w aż pięciu kategoriach. Queen wraz z Adamem Lambertem wystąpią podczas gali rozdania nagród

Zespół Queen wystąpi podczas gali rozdania nagród Oscary 2019. Koncert odbędzie się w wyjątkowych okolicznościach. Film „Bohemian Rhapsody” został nominowany do nagród Akademii Filmowej aż w pięciu kategoriach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oscary 2019: „Bohemian Rhapsody” nominowany aż w pięciu kategoriach. Queen wraz z Adamem Lambertem wystąpi podczas gali rozdania nagród
Oscary 2019: „Bohemian Rhapsody” nominowany aż w pięciu kategoriach. Queen wraz z Adamem Lambertem wystąpi podczas gali rozdania nagród (East News)
d2dbjro

Queen z nowym wokalistą - Adam Lambert godnym zastępstwem Freddiego Mercury'ego?

Zespół Queen koncertuje obecnie z wokalistą Adamem Lambertem. Z oryginalnego składu w grupie pozostali gitarzysta Brian May i perkusista Roger Taylor. Basista John Deacon po śmierci Freddiego Mercury'ego przeszedł na emeryturę.

Adam Lambert, uczestnik amerykańskiej edycji "Idola", występuje z Queen od 2011 r. Ich światowa trasa koncertowa w latach 2014-2018 osiągnęła ogromny sukces. Wokalista przyznaje jednak, że zastąpienie tak wielkiej gwiazdy, jak Freddie Mercury, było ogromnie stresujące.

d2dbjro

"Bohemian Rhapsody" nominowany do Oscarów w pięciu kategoriach

Koncert Queen będzie główną atrakcją tegorocznych Oscarów. Grupa może zatriumfować nie tylko muzycznie, ale także w liczbie zdobytych statuetek filmowych.

Bohemian Rhapsody”, film biograficzny dotyczący życia Freddiego Mercury’ego i grupy Queen, został nominowany do nagród Akademii Filmowej w aż pięciu kategoriach: Najlepszy film, Aktor (w roli głównej Rami Malek), Montaż, Montaż dźwięku oraz Dźwięk.

"Bohemian Rhapsody" w reżyserii Bryana Singera opowiada historię zespołu od momentu założenia grupy do występu na koncercie Live Aid. Freddiego Mercury'ego zagrał Rami Malek, a produkcja filmowa była jedną z najgłośniejszych premier w 2018 roku.

d2dbjro

Gala wręczenia Oscarów 2019 odbędzie się w nocy z 24 na 25 lutego. W Polsce ceremonia będzie emitowana na żywo w Canal+.

Podziel się opinią

Share

d2dbjro

d2dbjro
d2dbjro