Trwa ładowanie...
dr21ulv

Oscary 2019: Kinga Rusin w Los Angeles. Wygląda jak milion dolarów

Kinga Rusin, podobnie jak wielu dziennikarzy polskich i zagranicznych (również redakcja WP), odlicza godziny do uroczystej gali rozdania Oscarów. Nie zwalnia przy tym tempa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kinga Rusin od lat bierze udział w oscarowych galach. Rok 2019 nie jest pod tym względem wyjątkowy
Kinga Rusin od lat bierze udział w oscarowych galach. Rok 2019 nie jest pod tym względem wyjątkowy (ONS.pl)
dr21ulv

Tuż przed rozdaniem Oscarów Rusin rozmawiała z Borysem Szycem, który zagrał w głośnej "Zimnej wojnie". W Los Angeles oprócz gwiazdy telewizji i aktora, jest też jego partnerka, Justyna Nagłowska. Rusin przeprowadziła wywiad z parą, a na jej instagramowym profilu znalazły się zdjęcia "roboczego" stroju oraz zestawu z prywatnego wyjścia.

TYLKO W WP: Oscarowa rozmowa z Kingą Rusin

W LA Rusin postawiła na wygodę, choć w bardzo szykownym wydaniu. Prezenterka po ulicach Miasta Aniołów przechadza się w długich sukienkach w stylu boho. Podczas wywiadu miała na sobie wzorzystą, luźną kreację - na nią narzuciła czerwoną puchową kurtkę. Całość uzupełniła wspaniałymi kozaczkami na niewysokim obcasie. Klasa!

Strój w wersji prywatnej również nawiązuje do stylu boho. Rusin pozostawiła piękne buty, ale sukienkę zmieniła na brązową w wężowy nadruk. Ponieważ temperatura w Kalifornii nie jest zbyt wysoka, zestaw uzupełniła puchowym bezrękawnikiem.

dr21ulv

ZOBACZ TAKŻE: Pawlikowski o Oscarach: Cały kraj tym żyje jak igrzyskami olimpijskimi. Staram się zachować spokój

Jak wam się podoba? Wydaje się, że gwiazda telewizji "na obczyźnie" ubiera się znacznie odważniej niż na co dzień, działając w Polsce. Też macie takie wrażenie?

Warto dodać, że nie tylko Kinga Rusin, ale i dziennikarze redakcji WP Film są w Los Angeles, czekając na oscarowe rozdanie. Zobaczcie nasze wideo.

JESTEŚMY W LA: Oskary 2019. Pawlikowski o Kulig: "Nie umiałem sobie wyobrazić, że ona robi rzeczy, które robiła Zula"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dr21ulv

Podziel się opinią

Share
dr21ulv
dr21ulv