Trwa ładowanie...

Ostatni wywiad Roberta Brylewskiego. Niezwykle szczera rozmowa

Robert Brylewski zmarł po kilkutygodniowej śpiączce spowodowanej ciężkim urazem. Tragiczne wieści w niedzielę przekazała rodzina.

d326mxa

Robert Brylewski był współzałożycielem zespołów punkrockowych Kryzys i Brygada Kryzys oraz grającego reggae Izraela. Artysta był inspiracją dla takich gwiazd jak Kazik Staszewski, Krzysztof Grabowski i Muniek Staszczyk.

- Z wielkim żalem powiadamiamy, że dziś rano, po kilkutygodniowej śpiączce, spowodowanej ciężkim urazem zmarł Robert Brylewski. Nasz tata, partner, syn, przyjaciel, dowódca naszych międzygalaktycznych i muzycznych podróży. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym czasie - napisali bliscy na Facebooku.

Brylewski ostatniego wywiadu udzielił w programie Wirtualnej Polski "Hardtalk" w grudniu 2017 r. Artysta opowiedział o karierze muzycznej, trudnych życiowych momentach i rodzinie. Przyznał, że były takie czasy, kiedy nie stać go było na jedzenie, ale też, że nie stronił od alkoholu i miał okazję spróbować narkotyków. Zobaczcie, co jeszcze powiedział muzyk.

d326mxa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d326mxa