Trwa ładowanie...
d4cxxq2

Otylia Jędrzejczak jest w ciąży. To będzie jej drugie dziecko

Otylia Jędrzejczak dobrą nowiną podzieliła się z fanami, dodając wpis na swoim facebookowym profilu.Pokazała również lekko zaokrąglony ciążowy brzuszek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Otylia Jędrzejczak spodziewa się drugiego dziecka
Otylia Jędrzejczak spodziewa się drugiego dziecka (Paparazzi)
d4cxxq2

Otylia Jędrzejczak jest już mamą. Dwa lata temu na świat przyszła jej córka, Marcelina. Teraz gwiazda sportu spodziewa się kolejnego dziecka. "Kochać to dawać z siebie jak najwięcej każdego dnia. Kochać własne dziecko to uczucie, jakie poznałam dwa lata temu i każdego dnia doświadczam jeszcze bardziej. Czasem zadaję sobie pytanie, czy można kochać bardziej albo inaczej - czy można tę miłość podzielić? Każda kartka mojego życia nabiera barw, a już niedługo będę mogła się przekonać, jak to jest dawać siebie jeszcze jednej małej istotce" - napisała pływaczka w sieci.

Jędrzejczak zwolni teraz tempo? Mistrzyni nie cierpi na brak zajęć - uczy studentów warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, ma też własną fundację. Swoim nazwiskiem firmuje także zawody pływackie.

35-latka stara się jednak każdą wolną chwilę spędzać z ukochaną córeczką oraz parnertem. Jest nim Paweł Przybyła, były koszykarz. Para zaręczyła się już ponad dwa lata temu. W 2017 r., jeszcze przed narodzinami córki, na palcu pływaczki fani wypatrzyli pierścionek z diamentem. Za kilka miesięcy rodzina Otylii powiększy się.

d4cxxq2

Gratulujemy!

d4cxxq2

Podziel się opinią

Share
d4cxxq2
d4cxxq2