Trwa ładowanie...
d1a5b2h

Otylia Jędrzejczak pokazała urocze zdjęcie z synkiem. "Kocham życie"

Otylia Jędrzejczak pochwaliła się fanom zdjęciem z życia prywatnego. Wzruszający wpis o macierzyństwie obiegł sieć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Otylia Jędrzejczak
Otylia Jędrzejczak (ONS.pl)
d1a5b2h

Otylia Jędrzejczak w maju tego roku zdradziła, że znów jest w ciąży. Od tamtej pory co jakiś czas chwaliła się zdjęciami z zaokrąglonym brzuszkiem. Wyglądała kwitnąco, była bardzo aktywna - pływała, chodziła na spacery, cieszyła się czasem spędzanym z córeczką.

W czasie ciąży napisała książkę - swoją autobiografię, która premierę będzie miała jesienią. Ostatnie miesiące były więc dla Otylii bardzo produktywne. Teraz Jędrzejczak mierzy się nowym wyzwaniem - podwójnym macierzyństwem.

Pływaczka we wrześniu tego roku poinformowała fanów, że urodziła drugie dziecko.

d1a5b2h

ZOBACZ TAKŻE: Barbara Kurdej-Szatan: "Mówię córce, że czasami chłopak chodzi z chłopakiem, a dziewczyna z dziewczyną"

Co więcej, teraz postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami jako mamy.

- Oczy podkrążone, ale moje drugie najsłodsze stópki w połączeniu z pierwszymi już większymi dają mi wiele radości i uśmiechu. Nie myślisz już o tym, że mało śpisz, że czekasz na taki moment, gdy oboje śpią i mam chwilę by wypić herbatę lub po prostu usiąść, choć szczerze ten moment raczej wykorzystywany jest na nadrobienie zaległości czyli pranie, sprzątanie, gotowanie i maile itd. Jednym słowem życie! Jak wyglądały wasze pierwsze tygodnie? - czytamy we wpisie Otylii Jędrzejczak.

Przypomnijmy, że Otylia Jędrzejczak w 2014 r. zakończyła karierę sportową, a w kwietniu 2017 r. po raz pierwszy została mamą. Pływaczak i jej partner, Paweł Przybyła mają już córeczkę, Marcelinę. Dziewczynka we wrześniu tego roku została starszą siostrą.

d1a5b2h

Podziel się opinią

Share
d1a5b2h
d1a5b2h