Trwa ładowanie...
d1vkda3

Otylia Jędrzejczak z ciążowym brzuszkiem. Urocze zdjęcie na Instagramie

Otylia Jędrzejczak zostanie mamą po raz drugi. Na instagramowym profilu podzieliła się z fanami kolejnym zdjęciem z coraz mocniej zaokrąglonym brzuszkiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Otylia Jędrzejczak pochwaliła się na Instagramie zaokrąglonym brzuszkiem
Otylia Jędrzejczak pochwaliła się na Instagramie zaokrąglonym brzuszkiem (East News, Fot: Paweł Skraba/Reporter)
d1vkda3

Otylia Jędrzejczak to wielokrotnie utytułowana pływaczka, która zdobyła liczne wyróżnienia za wspaniały styl pływania. Mistrzyni olimpijska specjalizuje się w stylu motylkowym oraz dowolnym.

Po zakończeniu kariery pływackiej w 2014 r. Otylia związała się z Pawłem Przybyłą, który również jest utalentowanym sportowcem. W 2017 r. Otylia Jędrzejczak urodziła córkę Marcelinę. W maju tego roku pochwaliła się na Facebook’u informacją o drugiej ciąży.

Ostatnio Otylia Jędrzejczak na instagramowym profilu opublikowała urocze zdjęcie. Sportsmanka pozuje na molo nad wodą, lekko się uśmiechając.

Pod fotografią pojawił się motywacyjny podpis, w którym można przeczytać takie słowa:

d1vkda3

"Jako dojrzała zawodniczka zrozumiałam, jak ważne jest widzieć siebie w całej drodze do celu i jak ważne jest, żebyśmy sami potrafili siebie pochwalić, a nie tylko liczyć na pochwałę innych. DOCENIAJMY siebie i to, co mamy!!! Uśmiechajcie się do siebie, rozpoczął się właśnie kolejny piękny tydzień naszego życia!"

Co sądzicie o podpisie Otylii Jędrzejczak? Czujecie się zmotywowani do walki o kolejny wspaniały tydzień?

d1vkda3

Podziel się opinią

Share

d1vkda3

d1vkda3