Trwa ładowanie...
dae6do3

Otylia Jędrzejczak zdradziła imię i płeć drugiego dziecka

Otylia Jędrzejczak po raz drugi została matką. Znana pływaczka ujawniła imię i płeć nowo narodzonego dziecka za pośrednictwem Instagrama.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Otylia Jędrzejczak
Otylia Jędrzejczak (ONS.pl)
dae6do3

Kilka dni temu Otylia Jędrzejczak powitała na świecie drugie dziecko. W pierwszym wpisie po narodzinach pływaczka nie zdradziła płci potomka. Jednak ze względu na jego niebieskie ubranie, internauci twierdzą, że jest to chłopiec. Jak się okazało, mieli rację.

Jędrzejczak opowiedziała również o tym, jak jej córka Marcelina zareagowała na młodsze rodzeństwo.

"Zastanawiałam się, jak Marcelinka zareaguje na brata. Przyznam nawet, że trochę się obawiałam. Słyszałam o różnej formie zazdrości, gdy pojawia się rodzeństwo. Przygotowaliśmy się do przyjścia Grzesia na świat. Marcelinka była ciekawa i dużo mówiła, więc moje obawy powoli znikały i gdy wróciłam do domu ze szpitala, byłam dumna z jej zachowania i jestem dumna każdego dnia. Sporo osób polecało, by młodsze rodzeństwo przyniosło prezent dla starszego i tak też się stało. Każdego dnia cudownie mnie zaskakuje tym, jak jest zaangażowana, jak na 2,5-latka. Nie wiem, jak było u Was, ale obserwacja tej rosnącej miłości wywołuje radość!" - napisała na swoim Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: Świat młodej mamy - Otylii Jędrzejczak

dae6do3

Podziel się opinią

Share

dae6do3

dae6do3