Trwa ładowanie...
d104aa1

Owsiak zrezygnował z funkcji prezesa WOŚP. Lis: "Stańmy murem za Owsiakiem"

Jerzy Owsiak zrezygnował z funkcji prezesa WOŚP. "Stworzył tak fantastyczny zryw, przekłuł w czyn tak piękną ideę" - napisała Hanna Lis.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hanna Lis
Hanna Lis (East News)
d104aa1

Od kilkunastu godzin cała Polska żyje atakiem nożownika podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku. Mężczyzna zaatakował prezydenta miasta Pawła Adamowicza na scenie. Polityk natychmiast został przetrasnsportowany do szpitala, gdzie przeszedł operację. Niestety, nie udało się go uratować.

Po ogłoszeniu tej smutnej wiadomości, odbyła się konferencja, na której Jerzy Owsiak zrezygnował z funkcji prezesa WOŚP.

d104aa1

- Osobiście składam rezygnację z funkcji szefa fundacji i szefa zarządu. Fundacja będzie dalej funkcjonowała - powiedział.

Hanna Lis skomentowała decyzję Owsiaka na Instagramie.

- Jurek Owsiak rezygnuje z szefowania WOŚP-owi. Człowiek, który stworzył tak fantastyczny zryw, przekłuł w czyn tak piękną ideę! Który przez tyle lat wyzwalał w milionach Polaków, to co w nas najlepsze, to co jasne. Jurku: nie rób tego! Nie pozwól wygrać hejterom! O to im przecież chodzi: zaszczuć, upokorzyć, złamać. Ty jesteś wielki, Orkiestra jest wielka, a oni mali, źli i nikczemni. Stańmy wszyscy murem za Jurkiem Owsiakiem! Do końca świata i o jeden dzień dłużej - napisała.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje Paweł Adamowicz

d104aa1

Podziel się opinią

Share

d104aa1

d104aa1