Trwa ładowanie...
d11aug4

Pamiętacie lateksowy strój Kim Kardashian? Zobaczcie, jak go zakładała! [WIDEO]

Kim Kardashian zdecydowanie można nazwać ofiarą mody. Niejednokrotnie poświęcała się, by założyć najmodniejszą kreację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kim Kardashian próbuje naciągnąć lateksowe spodnie na pupę
Kim Kardashian próbuje naciągnąć lateksowe spodnie na pupę (Youtube.com)
d11aug4

Teraz do sieci trafiło wideo, na którym widać, jak Kardashianka próbuje dosłownie wbić się w lateksowy strój: bardzo obcisłe spodnie i górę z najnowszej kolekcji Balmain. To fragment jednego z nowych odcinków "Z kamerą u Kardashianów". Wraz z siostrą, Kourtney, uczestniczyły w pokazach mody podczas paryskiego Fashion Weeku, więc naturalnie chciały zrobić powalające wrażenie.

Niestety moda niekiedy wymaga poświęceń. Na wideo widać, jak gwiazda reality show zmaga się z kreacją przy pomocy dwóch asystentek. W pewnym momencie nawet mówi, że chyba naciągnęła sobie ramię! Ostatecznie założyła na siebie lateks i widać było, że ją niemiłosiernie ściska, jednak była bardzo zadowolona z efektu. Zobaczcie wideo ze zmaganiami Kim. Ciekawostka: na klipie usłyszycie jej autentyczny, nieudawany śmiech, to rzadkość!

Przypominamy, że podczas ostatniej gali MET w Nowym Jorku Kardashian miała na sobie bardzo obcisłą sukienkę założoną na gorset. Wyznała potem, że nie mogła w niej siedzieć przy stole, ponieważ gorset nie pozwalał jej swobodnie oddychać.

Getty Images
Podziel się
d11aug4

Podziel się opinią

Share

d11aug4

d11aug4