Trwa ładowanie...

Pamiętacie Piotra Mosaka? Ekspert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest dziś nie do poznania

Jednym z pierwszych i najbardziej rozpoznawalnych ekspertów w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" był Piotr Mosak. Widzowie, którzy kojarzą go z telewizyjnych występów z 2016 r., mogą bardzo się zdziwić. Dziś znany terapeuta wygląda zupełnie inaczej.

Metamorfoza Piotra MosakaMetamorfoza Piotra MosakaŹródło: Licencjodawca, fot: AKPA
d1ftnus
d1ftnus

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który wzbudza dużo kontrowersji. Eksperyment, emitowany przez TVN, polega na tym, że eksperci wybierają osoby, które mogą stworzyć potencjalne udane małżeństwa. Kandydaci nie wiedzą nic o swoich wybrankach, po raz pierwszy spotykają się na ślubie i to właśnie wtedy mają podjąć decyzję, czy chcą się pobrać.

Pierwsza polska edycja tego programu debiutowała w jesiennej ramówce TVN w 2016 r. i cieszyła się sporym zainteresowaniem widzów. "Ślub od pierwszego wejrzenia" liczy już łącznie 9. edycji. Publiczność nie szokują już aranżowane małżeństwa, a decyzje eksperckiego grona. Większość par rozpada się jeszcze w trakcie trwania show.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Ślub od pierwszego wejrzenia" TVN. Największe porażki programu

W "Ślubie od pierwszego wejrzenia" grono psychologów i terapeutów specjalizujących się w relacjach kilkakrotnie się zmieniało. W pierwszych sezonach małżonków dobierał m.in. Piotr Mosak, który rozstał się z produkcją przed 7. edycją.

d1ftnus

- Nie zgadzały się terminy. Produkcja nie mogła przesunąć swoich terminów, a ja swoich. Tak po prostu wyszło. Normalna sytuacja - mówił w rozmowie z Plejadą.

Dziś znany ekspert od związków wciąż cieszy się popularnością i nadal zapraszany jest do telewizji czy radia. Piotr Mosak jest też aktywny w mediach społecznościowych. Jako znana osobistość jest też zapraszany na show-biznesowe wydarzenia.

Ostatnio były ekspert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawił się na premierze filmu "Jedno życie", która odbyła się w Muzeum Historii Polski. Jego obecność mogła niektórym umknąć, ponieważ Mosak przeszedł ekstremalną metamorfozę i kompletnie nie przypomina osoby, którą był w 2016 r. Zmienił m.in. fryzurę i garderobę. Teraz wygląda lepiej?

Piotr Mosak obecnie ONS
Piotr Mosak obecnie Źródło: ONS, fot: Jerzy Dabrowski ONS
Piotr Mosak Licencjodawca
Piotr MosakŹródło: Licencjodawca, fot: AKPA
Piotr Mosak Licencjodawca
Piotr MosakŹródło: Licencjodawca, fot: KAPIF.pl
Piotr Mosak Licencjodawca
Piotr MosakŹródło: Licencjodawca, fot: AKPA
https://pudelekpinkparty.wp.pl/embed/vote?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR3HpenL170LUoNIZWLli8IkWgfRcQl6D4xjpaZVW0PRC4idEWbdtC9JOCY_aem_Ab2p-bg61Wdiyppr1MFhvZhxsrWZIUQgqGpo0O5UJ-b1tTibqUyiaUkmlb_8dSnWm-jrgdCmvdbXSMpJI-8er0d4
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1ftnus
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ftnus