Trwa ładowanie...

Paris Jackson na okładce "Vogue". Tak rodzi się nowa ikona mody?

Paris Jackson pojawiła się na okładce magazynu "Vogue". Córka Króla Popu udzieliła również krótkiego wywiadu, w którym opowiedziała o swoich zawodowych planach.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Paris Jackson na okładce "Vogue". Tak rodzi się nowa ikona mody?Źródło: Instagram.com
d4lraef

W ostatnim czasie coraz głośniej robi się o Paris Jackson. Córka Michaela Jacksona prężnie rozwija swoją karierę modelki i wygląda na to, że jej zdjęcia mogą wkrótce podbić świat. 19-latka ma już na swoim koncie sesje m.in. dla "Vanity Fair" oraz "Harper's Bazaar". Teraz Paris pojawiła się na okładce magazynu "Vogue". Co prawda, mowa tu o wydaniu autralijskim pisma, jednak w żadnym stopniu nie umniejsza to wielkiego sukcesu odniesionego przez nastoletnią gwiazdę. Autorem fotografii jest Patrick Demarchelier. Jackson pokazała się m.in. w kwiatowej sukni uszytej przez Gucciego.

Paris Jackson udzieliła również magazynowi krótkiego wywiadu. Modelka zdradziła kilka szczegółów dotyczących jej najbliższych zawodowych planów:

- Mam wiele ważnych dla mojego serca powodów, by walczyć dla ludzi, czuję, że to mój obowiązek. Teraz, odkąd działam w modzie, stawiam duży nacisk – i w to przede wszystkim wkładam wysiłek – to sprawić, by pokazać moją kreatywność przez wszystko, co robię, gdy pracuję.

Jackson dodała, że chciałaby stanowić wzór dla innych początkujących modelek:

d4lraef

- Bardzo chcę pozostawić pozytywny ślad w świecie mody. Zwłaszcza, jeśli chodzi o media i stereotypowy wzór piękności, który uderza z każdego magazynu naokoło, każdego artykułu, który wyskakuje na telefonie i każdego billboardu, który mijamy jadąc ulic. Wiele młodych dziewczyn bierze ze mnie wzór i chcę, by ich rodzice uznali, że to dobrze.

Zdjęcia na okładce magazynu "Vogue" to kolejny ważny krok w karierze Paris Jackson. Czyżby na naszych oczach narodziła się kolejna ikona mody?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4lraef
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lraef
d4lraef