Trwa ładowanie...

Partner Georga Michaela niszczy jego dom? Rodzina nie może nic zrobić

Fadi Fawaz okupuje bezprawnie willę George'a Micheala, ktora według testamentu należy się rodzinie gwiazdora. Ostatnie doniesienia z posiadłości są niepokojące, ponoć mężczyzna niszczy dom!

Partner Georga Michaela niszczy jego dom? Rodzina nie może nic zrobićŹródło: East News
dhgeiw3
dhgeiw3

George Michael zmarł 25 grudnia 2016 r. Miał tylko 53 lata. Zostawił po sobie sporą fortunę - szacuje się, że wynosi ona około 100 milionów funtów. Niestety, chłopak piosenkarza, Fadi Fawaz, nie otrzymał nawet skromnej części majątku. George wszystko zapisał rodzinie - głównie swoim siostrom.

Tymczasem Fawaz wcale nie ma zamiaru opuszczać domu, a rodzina ma związane ręce. Siostry gwiazdora twierdzą, że nie chcą posuwać się do rozwiązań siłowych. Czy po ostatnich doniesieniach to się zmieni?

Z ulicy są widoczne zniszczenia w willi: 9 potłuczonych szyb i kilka zniszczonych wentylatorów. Zapytany o to Fawaz stwierdził, że... robi remont.

Bezrobotny fryzjer, który nie ma żadnego majątku, liczy na to, że w końcu sąd uzna jego prawo do nieruchomości przez zasiedzenie. Siostry piosenkarza czekają na dalsze rady prawników.

dhgeiw3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhgeiw3