Trwa ładowanie...

Patrycja Markowska i Paweł Deląg ponownie razem. Spotkają się na planie programu

Patrycja Markowska i Paweł Deląg przed laty byli parą. Zbieg okoliczności sprawił, że w najbliższych tygodniach będą znowu przebywać w swoim towarzystwie. I to bez obecności ich obecnych partnerów.

Patrycja Markowska i Paweł Deląg ponownie razem. Spotkają się na planie programuŹródło: AKPA
d39329i
d39329i

Córka Grzegorza Markowskiego od kilkunastu lat jest związana z aktorem Jackiem Kopczyńskim. Razem wychowują ich 11-letniego syna Filipa. Jednak nigdy nie zdecydowali się na ślub.

Przed laty Patrycja Markowska była szaleńczo zakochana w amancie polskiego kina, Pawle Delągu. Spotykali się ze sobą 17 lat temu, gdy aktor zdobył popularność po roli w filmie "Quo vadis" w reżyserii Jerzego Kawalerowicza.

Zobacz też: Z tymi co się znają - Michał Sadowski

Nieoczekiwanie drogi dawnych kochanków ponownie się skrzyżowały. Oboje prawdopodobnie wezmą udział w następnej edycji programu "Ameryka Express". Uczestnicy show już przebywają w Kolumbii. Jednak do momentu emisji nie mogą się z tym zdradzić.

d39329i

Patrycja Markowska przyznała się, że otrzymała propozycję wzięcia udziału w programie. Stojąc przed wyborem partnera, który będzie jej towarzyszył w egzotycznych przygodach, od razu zaproponowała to Jackowi Kopczyńskiemu. Jednak aktor jej odmówił. Stwierdził, że ma inne zobowiązania zawodowe i nie chce, aby ich syn został przez tak długi czas pod czyjąś opieką.

Nie od dziś wiadomo, że ich związek jest burzliwy. "Są jak włoskie małżeństwo. Często się kłócą, a w ich domu potrafią latać talerze" - zdradza znajomy pary w magazynie "Dobry tydzień". Sama piosenkarka przyznała, że jakiś czas temu walczyli o ich relację.

"W naszym związku przeżywaliśmy bardzo trudne momenty. Bardzo się wspieramy z Jackiem, trzymamy za siebie kciuki, ale mamy też swoje demony. Zdecydowaliśmy się więc pójść na terapię" - powiedziała.

Chwile rozłąki spędzone u boku byłego ukochanego mogą ponownie wywołać konflikt. Zwłaszcza, że Paweł Deląg jest obecnie singlem. A rywalizacja w programie “Ameryka Express” często skłóca lub zbliża jego uczestników.

d39329i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39329i