Trwa ładowanie...
dvqii05

Patrycja Markowska szczerze o kryzysie w związku. Nie ma nic do ukrycia

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński są już w związku od kilku lat. Wokalistka potwierdza, że w ich związku nie zawsze się układało najlepiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patrycja Markowska szczerze o kryzysie w związku. Nie ma nic do ukrycia
Patrycja Markowska szczerze o kryzysie w związku. Nie ma nic do ukrycia (ONS.pl)
dvqii05

Patrycja Markowska w jednym z ostatnich wywiadów szczerze opowiedziała o kryzysie w swoim związku z Jackiem Kopczyńskim. Wokalistka zdradziła, że wspólnie uczęszczali na terapię dla par, by zawalczyć o ich uczucie. Jak się okazało, pomoc specjalisty była zbawienna.

- Z Jackiem jesteśmy tyle lat, walczymy o ten związek. Ja gdzieś powiedziałam w wywiadzie, że byliśmy na terapii. No to wiadomo, że to fajnie podkręcić od razu i wyjąć. Ale absolutnie się tego nie wstydzę - powiedziała w rozmowie z Wideoportalem.

Patrycja Markowska poznała się z Jackiem Kopczyńskim w 2006 r, który był jeszcze w związku małżeńskim z poprzednią partnerką. Piosenkarka początkowo bardzo obawiała się skandalu, dlatego zerwała kontakty z aktorem.

dvqii05

- Dużo bardziej mnie bolały oszczerstwa, kiedy my zaczynaliśmy być razem. I mówiono dużo gorsze rzeczy, że rozbiłam Jackowi związek i tak dalej. To mnie wtedy naprawdę bolało. I jakbym w ogóle nie byłam na to gotowa – powiedziała Patrycja

Dwa lata później para została rodzicami Filipa. Ostatecznie jednak nie zalegalizowali swojego związku.

– Ślubu kościelnego wziąć nie możemy, a sankcjonowanie naszej miłości jakimś papierkiem z urzędu nie jest nam potrzebne. Jak coś na trwać, będzie trwało i bez pieczątki urzędu stanu cywilnego — powiedziała piosenkarka portalowi swiatseriali.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Patrycja Markowska wspomina jedną z wizyt u fryzjera: "Chciałam wyglądać tak, jakbym się bzykała w zbożu"

dvqii05

Podziel się opinią

Share
dvqii05
dvqii05