Trwa ładowanie...
d3ats96

Patryk Vega pracuje nad kolejnym filmem z całą ekipą. Nie przejął się koronawirusem?

Patryk Vega pomimo panującej pandemii koronawirusa nie przestaje kręcić swoich filmów. W sieci pojawiły się zdjęcia z planu, które wywołały oburzenie wśród gwiazd.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patryk Vega pracuje nad kolejnym filmem z całą ekipą. Nie przejął się koronawirusem?
Patryk Vega pracuje nad kolejnym filmem z całą ekipą. Nie przejął się koronawirusem? (WP.PL)
d3ats96

Pomimo pandemii koronawirusa Patryk Vega nie zamierza bezczynnie siedzieć w domu. Znany reżyser nie poddał się restrykcjom rządu dotyczącym troski o bezpieczeństwo i rozpoczął właśnie zdjęcia do swojego nowego filmu. Do sieci wyciekły zdjęcia z planu filmowego, który został rozstawiony na obszarze Pola Mokotowskiego w Warszawie.

ZOBACZ TAKŻE: Antek Królikowski o skandalach wokół Vegi. "Trochę się bałem"
https://wideo.wp.pl/antek-krolikowski-o-skandalach-wokol-vegi-troche-sie-balem-6481849614313601v

Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi widać wiele kamperów, a także sporo ludzi. Część z nich zasłania swoje twarze chustami i szalikami. Z ustaleń Pudelka wynika, że firma, która zajmuje się obsługą planów filmowych i wypożycza profesjonalny sprzęt - lampy, kamery i inne akcesoria, jest zaangażowana w zdjęcia, a Vega korzysta z jej usług.

Patryk Vega pracuje nad kolejnym filmem z całą ekipą. Nie przejął się koronawirusem? Materiały prasowe
Patryk Vega pracuje nad kolejnym filmem z całą ekipą. Nie przejął się koronawirusem?

Zachowanie Patryka Vegi skrytykowało wiele znanych osobistości jak m.in. Karolina Korwin-Piotrowska, Borys Szyc czy Marta Żmuda-Trzebiatowska.

d3ats96

"Czy to nie jest świadome sprowadzenie zagrożenia na ludzi?" - pyta Korwin-Piotrowska.

"Dobrze byłoby nie mieć teraz przestoju, pracować bez stresu przez najbliższe miesiące. Wszyscy razem w tym siedzimy, nasze produkcje zostały wstrzymane. Panie Patryk Vega, agencja obsługująca wasz dzisiejszy plan "kusiła" statystów większą stawką za udział w zdjęciach w czasie epidemii! To jest PASKUDNE!" - podkreślił Borys Szyc

"My siedzimy w domu, ale jak widać, nie wszyscy się przejmują..." - skomentowała Żmuda-Trzebiatowska.

Najnowsza produkcja Patryka Vegi ma przedstawiać jedną z największych polskich afer, działania CBŚ na Podkarpaciu. Organizacja odpowiedzialna była za likwidację tamtejszego gangu sutenerów.

d3ats96

Podziel się opinią

Share

d3ats96

d3ats96