Trwa ładowanie...
d1iiofl

Patryk Vega zarabia krocie. Uzależnił się od pieniędzy

Patryk Vega nie ukrywa, że zwiększanie majątku daje mu ogromną satysfakcję. "Pieniądze dają adrenalinę, można się od nich uzależnić jak od narkotyków" - powiedział reżyser w najnowszym wywiadzie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patryk Vega
Patryk Vega (Materiały prasowe)
d1iiofl

Patryk Vega ma na swoim koncie wiele hitowych filmów. Jego produkcje są jednymi z najchętniej oglądanych w kraju, a każda z nich wzbudza mnóstwo kontrowersji. Dzięki popularności swoich dzieł, Patryk Vega zarabia ogromne pieniądze. Chętnie wydaje je na gadżety i drogie auta.

Reżyser nie ukrywa, że zarabianie pieniędzy sprawia mu przyjemność.

ZOBACZ: Patryk Vega apeluje o obronę wolności słowa

- Pracuję, by zarabiać. Mam życie rozpisane w liczbach i określonych planach związanych z zakupami, zwłaszcza nieruchomości, które będą stanowić zabezpieczenie dla mojej rodziny na przyszłość. Pieniądze dają adrenalinę, można się od nich uzależnić jak od narkotyków, dlatego trzeba wiedzieć, jak sobie z nimi radzić - wyznał Vega w wywiadzie dla "Gali".

d1iiofl

Gwiazdor nie uważa się jednak za snoba.

- Snob żyje na pokaz, kupuje drogie rzeczy, by ktoś to zauważył, i wtedy czuje się lepszy. A ja to robię dla siebie, by zwyczajnie poprawić sobie humor. Pochodzę z biednej rodziny. Jako dziecko marzyłem o luksusie.

Patryk Vega podkreśla też, że na swój sukces ciężko pracuje, a miliony, które zarabia, nie spadają mu z nieba. Pomimo że na swoim koncie reżyser ma już kilka nieruchomości i pokaźną sumę pieniędzy, to wciąż boi się o to, że kiedyś może to wszystko stracić.

- Chyba do końca życia będą odczuwał lęk związany z utratą tego, co zarobiłem, niezależnie od kwoty, którą zgromadzę na koncie.

Już 4 września na ekrany kin wejdzie nowy film Patryka Vegi "Polityka". Reżyser zapowiedział już, że będzie on dotyczył polskiej sceny politycznej.

d1iiofl

Podziel się opinią

Share

d1iiofl

d1iiofl