ycipk-2e7gsq

Paulina Koziejowska na wakacjach. Ściągnęła stanik i pokazała nowego faceta

Wschodząca gwiazdka nie zwalnia. Choć od rozstania z Jackiem Borkowskim minęło zaledwie kilka tygodni, Paulina Koziejowska już jest w nowym związku. Nowego faceta pokazała właśnie na Instagramie. I nie tylko jego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Związek Pauliny Koziejowskiej i Jacka Borkowskiego był płomienny, ale niestety bardzo krótki
Związek Pauliny Koziejowskiej i Jacka Borkowskiego był płomienny, ale niestety bardzo krótki (AKPA)
ycipk-2e7gsq

Związek Pauliny Koziejowskiej i Jacka Borkowskiego nie trwał długo. Para rozstała się po zaledwie trzech miesiącach płomiennego romansu. O możliwych powodach pisaliśmy tutaj.

ZOBACZ TEŻ: Jacek Borkowski znów walczy z teściową. Skończy się w sądzie?

ycipk-2e7gsq

Natura nie znosi próżni. Wschodząca gwiazdka TVP szybko odnalazła szczęście w ramionach kolejnego mężczyzny. I z pewnością nie byłoby to takie szokujące, gdyby nie fakt, że wybrankiem Koziejowskiej jest... jej były chłopak.

Obecny facet Pauliny Koziejowskiej jest starszy od niej o 16 lat. Para postanowiła poznać się na nowo i wybrała się na wakacje do egzotycznego Meksyku. Gwiazdka wszystko skrupulatnie relacjonuje na Instagramie.

ycipk-2e7gsq

Dzięki temu wiemy, jaką ma pogodę, co miała na sobie, zażywając kąpieli słonecznych oraz… jak wygląda jej nowy-stary partner. Jest to dość znaczące, bo jeszcze niedawno na łamach "Super Expressu" nie chciała wyjawić jego tożsamości.

- Aby dojść do właściwych drzwi, trzeba wpierw zapukać do wielu niewłaściwych. Jeśli przez przypadek od razu dobrze trafisz, nie będziesz umiał rozpoznać, że to są te właściwe drzwi - taką sentencją Koziejowska opatrzyła romantyczne zdjęcia z partnerem.

ycipk-2e7gsq
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2e7gsq

ycipk-2e7gsq
ycipk-2e7gsq