Trwa ładowanie...
d79hr9m

Paulina Koziejowska na wakacjach. Ściągnęła stanik i pokazała nowego faceta

Wschodząca gwiazdka nie zwalnia. Choć od rozstania z Jackiem Borkowskim minęło zaledwie kilka tygodni, Paulina Koziejowska już jest w nowym związku. Nowego faceta pokazała właśnie na Instagramie. I nie tylko jego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Związek Pauliny Koziejowskiej i Jacka Borkowskiego był płomienny, ale niestety bardzo krótki
Związek Pauliny Koziejowskiej i Jacka Borkowskiego był płomienny, ale niestety bardzo krótki (AKPA)
d79hr9m

Związek Pauliny Koziejowskiej i Jacka Borkowskiego nie trwał długo. Para rozstała się po zaledwie trzech miesiącach płomiennego romansu. O możliwych powodach pisaliśmy tutaj.

ZOBACZ TEŻ: Jacek Borkowski znów walczy z teściową. Skończy się w sądzie?

Natura nie znosi próżni. Wschodząca gwiazdka TVP szybko odnalazła szczęście w ramionach kolejnego mężczyzny. I z pewnością nie byłoby to takie szokujące, gdyby nie fakt, że wybrankiem Koziejowskiej jest... jej były chłopak.

Obecny facet Pauliny Koziejowskiej jest starszy od niej o 16 lat. Para postanowiła poznać się na nowo i wybrała się na wakacje do egzotycznego Meksyku. Gwiazdka wszystko skrupulatnie relacjonuje na Instagramie.

Dzięki temu wiemy, jaką ma pogodę, co miała na sobie, zażywając kąpieli słonecznych oraz… jak wygląda jej nowy-stary partner. Jest to dość znaczące, bo jeszcze niedawno na łamach "Super Expressu" nie chciała wyjawić jego tożsamości.

- Aby dojść do właściwych drzwi, trzeba wpierw zapukać do wielu niewłaściwych. Jeśli przez przypadek od razu dobrze trafisz, nie będziesz umiał rozpoznać, że to są te właściwe drzwi - taką sentencją Koziejowska opatrzyła romantyczne zdjęcia z partnerem.

d79hr9m

Podziel się opinią

Share

d79hr9m

d79hr9m