Trwa ładowanie...

Paulina Krupińska : Dał mi skrzydła, które niosą mnie przez życie

Była Miss Polski i żona Sebastiana Karpiela-Bułeckiego wyznała niedawno tygodnikowi "Dobry Tydzień", że jej rodzice są wzorem, z którego czerpie garściami przy wychowaniu własnych dzieci. Paulina Krupińska wierzy, że dzięki temu wyrosną na dobrych ludzi.

Paulina Krupińska : Dał mi skrzydła, które niosą mnie przez życieŹródło: ONS.pl
d1d5g8k
d1d5g8k

Paulina Krupińska twierdzi, że obecność ojca była dla niej istotnym elementem, który ukształtował ją na mądrą kobietę. A więc taką, która wierzy w siebie i akceptuje. "Dla kobiety najważniejsza jest miłość ojca. Mój dał mi jej tyle, że mam skrzydła, które niosą przez życie", wyznała w rozmowie z magazynem.

Zobacz wideo:

Być może również dzięki rodzicom zaczęła marzyć o własnej rodzinie. Antosia i Jędruś są oczkami w jej głowie. Mimo wielu obowiązków zawodowych pragnie mieć trzecie dziecko.

d1d5g8k

- Kiedy masz chaotyczne życie przeplatane koncertami, to chcesz mieć spokój gdy wracasz do domu. A przy dzieciach o to ciężko - wyznała w wywiadzie.

Dodała przy tym, że metody, które przejęła od rodziców bardzo jej pomagają. Mama i tata nauczyli ją samodzielności i poświęcali jej i bratu mnóstwo ciepłej uwagi, nie karząc za złe decyzje.

- Zapewniali duże poczucie bezpieczeństwa i margines na błędy, które czasami zdarzało nam się popełniać.

Na szczęście jej mąż, Sebastian jest bardzo zaangażowanym ojcem - zarówno w zabawę jak i obowiązki. Obydwoje tak zorganizowali swoje życie, aby był w nim czas na wszystko. Zarówno na karierę, jak i obowiązki rodzinne.

d1d5g8k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1d5g8k