Trwa ładowanie...
ycipk-46hnic

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka planują powiększenie rodziny

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka nie zamierzają próżnować. Nowy Rok szykuje się dla nich wyjątkowo intensywnie. Potwierdzają się plotki z minionych miesięcy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka (East News, Fot: East News)
ycipk-46hnic

Ponad półtora roku temu Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub. Góralskie wesele okazało się nie lada wydarzeniem. Pojawili się na nim celebryci, którzy razem z młodą parą bawili się do białego rana, a także w dzień poprawin. I choć para uchodzi za jedną z najbardziej lubianych w polskim show-biznesie, przez pewien czas nie cichły plotki o rzekomym kryzysie między nimi.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Dagmara Kaźmierska "Królowa życia": Kiedyś byłam sprzątaczką

ycipk-46hnic

Teraz jednak nikt nie ma wątpliwości, że są bliżej siebie niż kiedykolwiek. Wspólnie podjęli bardzo ważną decyzję. Ponadto, potwierdziły się plotki z minionego roku. O co chodzi?

Para nie kryje, że pragną trzeciego dziecka. Antonina i Jędrzej być może wkrótce doczekają się rodzeństwa.

- Metryka nam leci, młodsi już też nie będziemy. Sebastian śmieje się, że dobrze by było zrealizować ten plan przed jego 45. urodzinami - powiedziała Paulina w rozmowie z "Życie na gorąco".

Celebrytka nie ukrywa, że teraz jest właściwy moment na powiększenie rodziny.

ycipk-46hnic

- Kiedy masz już dwójkę dzieci w przedszkolu, które robią się już coraz bardziej samodzielne, życie rodziców ma zupełnie inny komfort. Między Tosią i Jędrkiem jest nieduża różnica wieku i kolejny mały człowiek to byłby piękny prezent - dodała Paulina Krupińska w tygodniku.

Wraz z powiększeniem rodziny czas na zmianę mieszkania! Paulina i Sebastian od dłuższego czasu przymierzali się do zamieszkania w Tatrach. Teraz wszystko stanie się możliwe.

- Chcemy to zrobić dla nich [przyp. red. dla dzieci]. Tam mają przestrzeń i kontakt z naturą. Tam jest nasza rodzina - wyjawiła Paulina.

Jak podawało jeszcze niedawno "Życie na Gorąco", kilka miesięcy temu zmarła ciotka Sebastiana, czyli siostra jego mamy Zofii. Kobiety były sąsiadkami.

ycipk-46hnic

Według ustaleń tygodnika, od września tego roku, Paulina i Sebastian będą cieszyć się już życiem w Zakopanem.

Wedle postanowień, muzyk w spadku po zmarłej ciotce miał dostać dom. Od razu zdecydował pomóc swojej mamie.

Zaproponował, żeby opuściła swój dotychczasowy mały dom i przeprowadziła się do jego posiadłości w Kościelisku. Wówczas dom po zmarłej ciotce i ten należący do jego mamy chciałby ze sobą połączyć i rozbudować.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-46hnic

ycipk-46hnic
ycipk-46hnic