Trwa ładowanie...
d3mae7b

Paulina Krupińska pochwaliła się nową fryzurą. Sama obcięła sobie włosy

Paulina Krupińska jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Nic dziwnego, że zmianę wyglądu ogłosiła fanom za pomocą zdjęcia w nowej fryzurze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Krupińska chętnie dzieli się z fanami swoimi zdjęciami
Paulina Krupińska chętnie dzieli się z fanami swoimi zdjęciami (East News, Fot: Mateusz Jagielski)
d3mae7b

Żona Sebastiana Karpiel-Bułecki za pośrednictwem mediów społecznościowych utrzymuje kontakt ze swoimi fanami. Dzieli się zdjęciami zza kulis zawodowych, jak i prywatnych obowiązków.

Paulina Krupińska zaprezentowała się w nowej odsłonie. Prezenterka telewizyjna postanowiła powrócić do dawnej fryzury, którą nosiła za czasów noszenia tytułu Miss Polonia. Pod wpływem chwili samodzielnie obcięła sobie grzywkę. W opisie zdjęcia stwierdziła, że po wyrównanie włosów zgłosi się już do profesjonalnego fryzjera.
Zobacz: Paulina Krupińska apeluje: "Każdy z nas powinien przejść kurs pierwszej pomocy"

Fani gwiazdy obsypali ją komplementami. Wśród pozytywnych komentarzy znalazły się również głosy znanych koleżanek m.in. Katarzyny Zielińskiej i Anny Lewandowskiej.

W przypadku Pauliny Krupińskiej potwierdza się reguła "ładnemu we wszystkim ładnie". Choć nie zapowiada się, aby celebrytka zdecydowała się na radykalną metamorfozę, tak mała zmiana jak grzywka dodaje jej świeżości.

d3mae7b

Podziel się opinią

Share

d3mae7b

d3mae7b