Trwa ładowanie...

Paulina Krupińska wspomina Jana Pawła II. "Tak bardzo Ciebie brakuje"

Paulina Krupińska postanowiła przypomnieć internautom o rocznicy śmierci Jana Pawła II. Wystarczyło kilka słów i jedno zdjęcie, by wzruszyć fanów.

Paulina Krupińska wspomina Jana Pawła II. "Tak bardzo Ciebie brakuje"Źródło: ONS.pl
d49wa7h
d49wa7h

Jan Paweł II zmarł 2 kwietnia 2005 r. o godz. 21:37. Osobisty sekretarz papieża Polaka kard. Stanisław Dziwisz zaapelował o duchową łączność w czwartek o tej godzinie i zapalenie świec w oknach.

"Gdy 15 lat temu św. Jan Paweł II odchodził do domu Ojca, na placu św. Piotra w Watykanie, w kościołach i kaplicach całego świata, na miejskich placach i przy przydrożnych krzyżach trwało wielkie modlitewne czuwanie milionów ludzkich serc. Nasze ulice i świątynie wypełniał cichy szept rozmodlonych ludzi, którzy pragnęli być w tych dniach razem i jednoczyli się przy umierającym Papieżu, by towarzyszyć mu swoją miłością i w ten sposób podziękować za dar jego życia i świętości" - napisał w przekazanym KAI komunikacie kard. Dziwisz.

W 15. rocznicę śmierci papieża politycy i gwiazdy zamieszczają w sieci wzruszające wpisy. Jedną z tych osób była m.in. Paulina Krupińska. Prezenterka zdecydowała się tylko na kilka słów i czarno-białe zdjęcie Jana Pawła II. "Tak bardzo Ciebie brakuje" - napisała na Instagramie. Tylko tyle i aż tyle wystarczyło, by wzruszyć internautów.

d49wa7h

"Jedyny niepowtarzalny. Nie zastąpi Ciebie nikt", "Wspaniały człowiek, wszyscy pamiętają", "Mi również go brakuje", "Brakuje go szczególnie w takich chwilach" - czytamy w komentarzach.

d49wa7h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49wa7h