Trwa ładowanie...
19-01-2017 11:28

Paulina Młynarska i Julia Chmielnik o swoim nowym projekcie - Chicas de San Escobar

Piosenka, która powstała dla żartu stała się hitem internetu. Lola Margines i Julia Corazon, czyli Paulina Młynarska i Julia Chmielnik poznały się na Facebooku, kiedy dziennikarka szukała osoby, która napisze muzykę do jej piosenki o San Escobar. To była miłość od pierwszego wejrzenia. "Słodki Presidente" dopiero co miało swoją premierę, a autorki już zapowiadają kolejny wspólny projekt. Panie pierwszy raz wystąpiły na żywo i opowiedziały o wspólnym przedsięwzięciu w programie "Dzień dobry TVN”.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Paulina Młynarska i Julia Chmielnik o swoim nowym projekcie - Chicas de San EscobarŹródło: Facebook.com
d3zabj0
d3zabj0

Dziennikarka szukała kogoś, kto napisze "gorącą salsę” do jej żartobliwego wierszyka. Zamieszczając ogłoszenie na swoim profilu facebookowym przypadkiem poznała Julię Chmielnik. Kompozytorka stworzyła muzykę w godzinę.

-_ Na początku to był wierszyk, który powstał dla żartu. Chciałam podbić tym hitem TVP, ale chyba nie podbiję…_ - powiedziała Młynarska.

Dziennikarka stwierdziła, że pora zmienić środki wyrazu. Postawiła na muzykę, gdyż ta łagodzi obyczaje. Piosenka "Słodki Presidente" odnosi się do wpadki Ministra Spraw Zagranicznych, Witolda Waszczykowskiego, który podczas debaty Rady Bezpieczeństwa ONZ w Nowym Jorku powiedział: "Mamy okazję prawie do 20 spotkań z różnymi ministrami. Z niektórymi, jak np. krajami na Karaibach po raz pierwszy chyba w historii naszej dyplomacji. Na przykład z takimi krajami, jak San Escobar albo Belize".

Autorki hitu nie zamierzają spoczywać na laurach. Już w przyszłym tygodniu premierę będzie miał kolejny utwór Chicas de San Escobar, czyli "Tango Feminista”. Teledysk nagrają w szkole tańca argentyńskiego "Złota Milonga” w Warszawie. Mają już gotowe stroje, a w projekt zaangażowały swoich przyjaciół. Klip zamierzają nagrać za pomocą telefonów komórkowych. Jak same przyznają, "produkcja jest domowa, a wręcz chałupnicza".

d3zabj0

Czekacie na kolejny utwór zespołu?

Facebook.com
Źródło: Facebook.com
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3zabj0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zabj0