Trwa ładowanie...

Paulina Smaszcz-Kurzajewska porządkuje szafę po rozstaniu z mężem

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski nie mają teraz najłatwiejszego czasu. Choć rozstali się w zgodzie, oboje cierpią. Po trudnej dla nich decyzji przyszedł czas na rewolucję.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska porządkuje szafę po rozstaniu z mężemŹródło: ONS.pl
daby71k
daby71k

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski od lat w polskich mediach uchodzili za fenomen. Ich związek postrzegany był jako trwały i idealny. Niestety, choć przetrwali czas, kiedy ich miłość została wystawiona na próbę, teraz nie uniknęli rozstania. Ich małżeństwo z blisko 23-letnim stażem właśnie przechodzi do historii.

ZOBACZ TAKŻE NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM": Helena Norowicz: "Nigdy nie miałam problemu z nagością"

Paulina Smaszcz-Kurzajewska postanowiła nie próżnować po rozstaniu z mężem. Żeby nie myśleć o przykrościach, zaczęła zmieniać przestrzeń wokół siebie. Jej pierwszym celem była szafa.

daby71k

Prezenterka postanowiła zrobić wyprzedaż. Na internetowych aukcjach kupić możemy od niej prawdziwe perełki. Wśród nich znajdziemy m.in. płaszcz Ricka Owensa, sukienkę Bizuu, torebkę Chloe czy szpilki od Emilio Pucciego.

Ceny ubrań wahają się od ok. 400 do nawet 10 tys. zł. Ale dochód z wyprzedaży szafy nie pójdzie do kieszeni Pauliny. Dziennikarka zadecydowała, że te środki przeznaczy dla potrzebującej rodziny.

daby71k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
daby71k