Trwa ładowanie...
d4r4xzs

Niedawno rozstała się z partnerem. Teraz pozuje zalotnie w bieliźnie

Paulina Smaszcz nie traci czasu. Po rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim i rozstaniu z biznesmenem Rafałem Krauze dziennikarka otworzyła się na poszukiwanie kolejnej miłości. W znalezieniu mężczyzny życia mają jej pomóc kuszące fotki na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Smaszcz jest gotowa na nową miłość
Paulina Smaszcz jest gotowa na nową miłość (ONS.pl)
d4r4xzs

Paulina Smaszcz rozwiodła się z Maciejem Kurzajewskim po 23 latach małżeństwa. Dziennikarze ustalili, że rozstaną się bez publicznego prania brudów i w pokojowej atmosferze. Rozeszli się za porozumieniem stron. Słowa dotrzymali. Gdy emocje nieco opadły, prezenterka zapowiedziała, że nie zamierza spędzić reszty życia jako singielka. Dość szybko się zakochała i ulokowała uczucia w kolejnym mężczyźnie. Jej wybrankiem został biznesmen Rafał Krauze.

Niestety, miesiąc temu stało się jasne, że i ten związek przeszedł do przeszłości.

"Po raz kolejny informuję, że nic już nie łączy mnie z panem Rafałem Krauze, który jest opisywany jako 'tajemniczy biznesmen'. Nic mnie z nim nie łączy i proszę nie łączyć mojego nazwiska z jego nazwiskiem. To znajomy, który pojawia się na wspólnych imprezach, a jego niechlubna bawidamkowa przeszłość i teraźniejszość mnie już nie dotyczy. (...) Byle kto mnie nie interesuje i byle komu nie będę poświęcać uwagi, energii, czy zainteresowania" - napisała w obszernym oświadczeniu na Facebooku.

d4r4xzs

Smaszcz nie zamierza rozdrapywać ran i rozpamiętywać zakończonego związku. Jest gotowa spotkać miłość swojego życia. Pomóc jej w tym mają m.in. kuszące fotki, które publikuje na Instagramie. Jedną z nich podzieliła się ostatnio z fanami. Reakcja? Internauci są oczarowani!

"Wow, piękna!", "Pięknie pani wygląda, jak zawsze", "Bogini", "Ty coraz młodziej wyglądasz" - czytamy w komentarzach.

Roszady w programach śniadaniowych

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4r4xzs

Podziel się opinią

Share
d4r4xzs
d4r4xzs