Trwa ładowanie...
d3qg3g6

Pawbeats Orchestra i lider Decapitated zagrają wspólnie

Tego nikt się nie spodziewał! Pawbeats Orchestra i lider Decapitated a od niedawna gitarzysta Machine Head zagrają razem na scenie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gitarzysta zespołu Decapitated
Gitarzysta zespołu Decapitated (fot. materiały nadesłane, zespół Decapitated)
d3qg3g6

Trasa koncertowa Pawbeats Orchestra nie zwalnia tempa! Od września b.r. do marca przyszłego projekt zawita w największych miastach w Polsce.

Po sukcesie w Bydgoszczy i Szczecinie nie milkną doskonałe opinie. Marcin Pawłowski pracuje natomiast nad kolejnymi niespodziankami muzycznymi, które zaprezentuje swojej publiczności w czasie swojego tournee po kraju.

Zobacz też: Pawbeats Orchestra: rap i hip-hop z orkiestrą robią wrażenie w operowych salach! Koncerty w kilkunastu miastach

d3qg3g6

Właśnie podano oficjalnie do wiadomości, że gościem podczas koncertu 25 listopada w ICE Kraków będzie Wacław "Vogg" Kiełtyka - lider zespołu Decapitated oraz od niedawna również gitarzysta Machine Head.

Widać, że budowanie mostów między gatunkami muzycznymi wskoczyło na kolejny poziom. Pawbeats od lat produkuje muzykę i podejmuje współpracę z różnymi artystami, z różnymi gatunkami muzycznymi.

   fot. Dagmara Szewczuk
(fot. Dagmara Szewczuk)

Obok rapu i hip-hopu, jazzu w nowych odsłonach i aranżacjach w Krakowie będzie okazja usłyszeć światowe, mocne brzmienie gitary. Szczegóły repertuaru trzymane są jednak w tajemnicy, tak samo jak gość niespodzianka, który pojawi się na każdym koncercie. O tym będzie można się przekonać już bezpośrednio m.in. podczas najbliższych koncertów:

d3qg3g6

25.11 Kraków | ICE Kraków
28.11 Toruń | CKK Jordanki
02.12 Łódź | Klub Wytwórnia

Pełen harmonogram trasy koncertowej Pawbeats Orchestra dostępny na stronie: TU

   fot. Dagmara Szewczuk
(fot. Dagmara Szewczuk)

Pawbeats Orchestra to wydarzenie muzyczne gromadzące wyjątkowych artystów: Bisz, Grubson, Dorota Miśkiewicz, Natalia Grosiak, Marika, Klaudia Szafrańska, VNM, Zeus – to podstawowy skład, który oficjalnie wpisuje się w projekt Pawbeats Orchestra. Wokalistom i raperom na jednej scenie towarzyszy live band, a także dwunastoosobowa orkiestra smyczkowa.

d3qg3g6

Zobacz wideo:

Projekt Pawbeats od lat promuje granie muzyki na żywo. Koncerty, jakich doświadcza publiczność to nie tylko wspaniałe doznania muzyczne na miarę spektaklu muzycznego, ale także doskonała zabawa przepełniona spontanem oraz dużą dawką humoru.

d3qg3g6

Podziel się opinią

Share
d3qg3g6
d3qg3g6