Trwa ładowanie...

Pawbeats Orchestra i lider Decapitated zagrają wspólnie

Tego nikt się nie spodziewał! Pawbeats Orchestra i lider Decapitated a od niedawna gitarzysta Machine Head zagrają razem na scenie!

Share
Pawbeats Orchestra i lider Decapitated zagrają wspólnieŹródło: fot. materiały nadesłane, zespół Decapitated
d2onyal

Trasa koncertowa Pawbeats Orchestra nie zwalnia tempa! Od września b.r. do marca przyszłego projekt zawita w największych miastach w Polsce.

Po sukcesie w Bydgoszczy i Szczecinie nie milkną doskonałe opinie. Marcin Pawłowski pracuje natomiast nad kolejnymi niespodziankami muzycznymi, które zaprezentuje swojej publiczności w czasie swojego tournee po kraju.

Właśnie podano oficjalnie do wiadomości, że gościem podczas koncertu 25 listopada w ICE Kraków będzie Wacław "Vogg" Kiełtyka - lider zespołu Decapitated oraz od niedawna również gitarzysta Machine Head.

d2onyal

Widać, że budowanie mostów między gatunkami muzycznymi wskoczyło na kolejny poziom. Pawbeats od lat produkuje muzykę i podejmuje współpracę z różnymi artystami, z różnymi gatunkami muzycznymi.

fot. Dagmara Szewczuk
Źródło: fot. Dagmara Szewczuk

Obok rapu i hip-hopu, jazzu w nowych odsłonach i aranżacjach w Krakowie będzie okazja usłyszeć światowe, mocne brzmienie gitary. Szczegóły repertuaru trzymane są jednak w tajemnicy, tak samo jak gość niespodzianka, który pojawi się na każdym koncercie. O tym będzie można się przekonać już bezpośrednio m.in. podczas najbliższych koncertów:

25.11 Kraków | ICE Kraków
28.11 Toruń | CKK Jordanki
02.12 Łódź | Klub Wytwórnia

d2onyal

Pełen harmonogram trasy koncertowej Pawbeats Orchestra dostępny na stronie: TU

fot. Dagmara Szewczuk
Źródło: fot. Dagmara Szewczuk

Pawbeats Orchestra to wydarzenie muzyczne gromadzące wyjątkowych artystów: Bisz, Grubson, Dorota Miśkiewicz, Natalia Grosiak, Marika, Klaudia Szafrańska, VNM, Zeus – to podstawowy skład, który oficjalnie wpisuje się w projekt Pawbeats Orchestra. Wokalistom i raperom na jednej scenie towarzyszy live band, a także dwunastoosobowa orkiestra smyczkowa.

Zobacz wideo:

Projekt Pawbeats od lat promuje granie muzyki na żywo. Koncerty, jakich doświadcza publiczność to nie tylko wspaniałe doznania muzyczne na miarę spektaklu muzycznego, ale także doskonała zabawa przepełniona spontanem oraz dużą dawką humoru.

d2onyal
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2onyal
d2onyal