Trwa ładowanie...

Paweł Deląg - mężczyzna kochający kobiety sukcesu. Plotki na temat nowego związku zdają się to potwierdzać

Aktor, który regularnie jest widywany w towarzystwie kobiet, rzekomo wdał się właśnie romans z żoną milionera. Co ciekawe, Paweł Deląg ma już na swoim koncie związki z prominentnymi kobietami sukcesu. Zobaczcie, które milionerki straciły dla niego głowę.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Paweł Deląg - mężczyzna kochający kobiety sukcesu. Plotki na temat nowego związku zdają się to potwierdzaćŹródło: East News
drp6j50

Paweł Deląg jest typowym amantem, który, jak sam przyznaje, nie jest łatwy w obejściu ze względu na silną potrzebę wolności i bycia niczym nie ograniczanym.

- Jestem typem człowieka, który potrzebuje bardzo dużo wolności w relacjach. I to w przyjaźni, i to w miłości. Wolności to znaczy, że nikt inny mnie nie kontroluje, nikt nie próbuje mnie w ten sposób zdominować. Jest to postawa: "bądźmy partnerami, zróbmy mi miejsce, daj nam przestrzeń". Nie możemy kogoś posiadać - powiedział Deląg w wywiadzie dla 20m2 Łukasza.

Jeszcze do niedawna media spekulowały na temat związku aktora z Małgorzatą Foremniak. Jednak jak podaje "Super Express", Deląg od jakiegoś czasu jest widywany w towarzystwie Ewy Misiak, żony milionera i byłego senatora PO – Tomasza Misiaka. Choć aktor tłumaczy, że łączą ich wyłącznie relacje przyjacielskie, tabloid ma zdjęcia, na których para była widywana razem w restauracji, na saunie oraz na wspólnym wyjeździe na Mazury.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Ewa Misiak podtrzymuje, że zna się z Pawłem Delągiem i spotyka się z nim raz na jakiś czas, jednak zastrzega, że w ich znajomości nie ma drugiego dna. O wspólnym wyjeździe na Mazury, gdzie był również Deląg, mówiła tak:

drp6j50

- Byliśmy tam w grupie kilkunastu osób. To byli ludzie, którzy mnie wspierają w trudnych chwilach i nie zalicza się do nich tylko Paweł. (…) Czy z relacji z Pawłem coś wyjdzie, czas pokaże, ale na razie nie mieszka on nawet w Polsce, bo ciągle jest w rozjazdach między Rosją, Ukrainą i Polską. Opowieści jakobyśmy byli już parą, są póki co mocno na wyrost.

Co ciekawe, aktor ceni nową znajomą również jako wziętą bizneswoman. Zresztą nie jest to pierwsza kobieta sukcesu, z którą Paweł Deląg był łączony.

Praca najlepszą kochanką

Kiedy w 2013 r. pojawiła się informacja, że Paweł Deląg zaręczył się z Emmą Kiworkową, sporo osób podeszło do niej z dystansem. Jak kto, naczelny polski uwodziciel, chce się ustatkować?! A jednak, okazało się, że gwiazdor poprosił swoją wybrankę o rękę już znacznie wcześniej. Jednak za pierwszym razem do zaręczyn nie doszło. Emma potrzebowała trochę czasu, by się upewnić, że uczucie Pawła jest szczere, jednak ostatecznie zgodziła się zostać jego żoną.

13-01-2014 Warszawa
Premiera filmu Pod Mocnym Aniolem
foto: Daniel Wysocki/ONS ONS.pl
13-01-2014 Warszawa Premiera filmu Pod Mocnym Aniolem foto: Daniel Wysocki/ONS Źródło: ONS.pl

Emma Kiworkowa jest z pochodzenia Ormianką. Po opuszczeniu rodzinnych stron na północnym Kaukazie wyjechała do USA, gdzie ukończyła college. Po przyjeździe do Polski studiowała na Akademii Medycznej w Warszawie. Po tym jak zrobiła doktorat z ortodoncji, otworzyła klinikę stomatologiczną, która szybko stała numerem jeden wśród gwiazd i celebrytów. Kiworkowa w 2005 r. założyła też Fundację Villa Nova Dzieciom, którą z czasem przemianowała na Fundację Wiewiórki Julii. Jej nadrzędnym celem jest darmowa diagnostyka i pomoc rodzicom, których nie stać na leczenie dentystyczne swoich dzieci.

drp6j50

Za popularnością stały też ogromne pieniądze i znajomości. Kiworkowa była coraz częściej widywana na salonach. Jednak kiedy zaczęła spotykać się z Delągiem, miała już meża i dwójkę dzieci. Dla nowego partnera postanowiła się rozwieść. Emma stale podkreślała, że w Pawle ujęła ją głównie jego spontaniczność. Aktor zabierał ją w romantyczne podróże, dzięki którym mogła odpocząć od wyczerpującej pracy. Choć na początku podchodziła z wyrozumiałością do obowiązków zawodowych Deląga i jego częstych wyjazdów, z czasem zaczęło jej to przeszkadzać. Pojawiły się pierwsze konflikty. Emma próbowała być wyrozumiała dla partnera, jednak ten większość roku spędzał na planach filmowych w Rosji.

Choć Deląg robił dobrą minę do złej gry i mówił, że gdy wraca do Warszawy, z Kiworkową są nierozłączni, ostatecznie ich związek nie przetrwał próby czasu. Po rozstaniu z aktorem bizneswoman i filantropka przez długi czas pojawiała się na salonach sama lub w gronie przyjaciół. Ostatecznie znalazła miłość i w 2016 r. wyszła za mąż za tajemniczego biznesmena.

Nowe rozdanie kart

Również Deląg nie próżnował. Zaledwie rok po rozstaniu z Emmą pocieszenie znalazł w ramionach Dominiki Kulczyk – dziś najbogatszej Polki. Choć nigdy oficjalnie nie skomentowali swojej znajomości, w mediach huczało od plotek na temat ich romansu. Zresztą nie tylko aktor miał za sobą nieudany związek. Dominika Kulczyk po dwunastu latach małżeństwa z Janem Lubomirskim zdecydowała się na rozwód. Mimo tego, że jeszcze w 2011 r. razem z mężem odnowili przysięgę małżeńską na zamku w Wiśniczu,ich związek ostatecznie nie przetrwał. Rozwód z Janem Lubomirskim-Lanckorońskim odbył się po cichu, bez udziału mediów. Para porozumiała się odnośnie opieki nad dwójką dzieci

Dominika Kulczyk, Paweł Deląg East News
Dominika Kulczyk, Paweł Deląg Źródło: East News

Nigdy nie było tajemnicą, że Deląg był przyjacielem rodziny Kulczyków. Przyjaźnił się z bratem Dominiki oraz jej nieżyjącym ojcem - Janem. Choć miliarderka i gwiazdor przez lata pojawiali się razem na tych samych imprezach, nikt nie podejrzewał ich o rodzące się uczucie. Jednak kiedy obydwoje zakończyli swoje wieloletnie związki, postanowili dać sobie szansę. Podobno piękna bizneswoman uznała, że jest w stanie pokochać tylko kogoś, kogo dobrze zna.

- Aktor, który jakiś czas temu rozstał się z Emmą Kiworkową, jest po uszy zakochany w Dominice, a ona odwzajemnia jego uczucia. Jakiś czas temu widziano ich razem na lotnisku - obejmowali się, całowali, a potem polecieli gdzieś razem – pisał wówczas magazyn "Flesz".

drp6j50

Plotkowano też o tym, że jedna z najgorętszych par show-biznesu zamieszkała ze sobą. I choć wiele wskazywało na to, że z czasem Dominika i Paweł oficjalnie potwierdzą, że są razem, para nagle przestała się spotykać. Ciekawe, czy tym razem Deląg będzie miał więcej szczęścia?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

drp6j50
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drp6j50