Trwa ładowanie...

Paweł Deląg widuje się z żoną milionera. "Panią Ewę znam krótko, nie jesteśmy przyjaciółmi"

Aktor tłumaczy, że nie jest z Ewą Misiak w relacji przyjacielskiej, choć zaliczyli już wspólny wyjazd na Mazury, byli widziani w restauracji i saunie.

Paweł Deląg widuje się z żoną milionera. "Panią Ewę znam krótko, nie jesteśmy przyjaciółmi"Źródło: ons.pl/Facebook
dy2val9
dy2val9

Ewa Misiak to żona byłego senatora PO i biznesmena, którego oskarżyła o zdradę małżeńską i zmuszanie jej do opuszczenia ich willi.

- (…)Żyje z inną kobietą, którą wszystkim przedstawiał jako swoją kuzynkę – cytuje słowa kobiety "Super Express". Na dodatek były polityk wprowadził do ich domu "obce osoby" (kilkunastu ochroniarzy). - Miały mieszkać ze mną tak długo, aż mnie wykurzą.

Misiak z kolei tłumaczył, że jego żona zajmuje willę nielegalnie.

dy2val9

Chwilę spokoju w tej trudnej sytuacji najwyraźniej znajduje w towarzystwie Pawła Deląga.

- Znamy się i widzimy raz na jakiś czas – mówiła dziennikowi. Na zdjęciach fotoreporterów widać ich wspólne wypady do restauracji, parku czy sauny.
O wiosennym wyjeździe na Mazury, gdzie był również Deląg, mówiła tak:

- Byliśmy tam w grupie kilkunastu osób. To byli ludzie, którzy mnie wspierają w trudnych chwilach i nie zalicza się do nich tylko Paweł. (…) Czy z relacji z Pawłem coś wyjdzie, czas pokaże, ale na razie nie mieszka on nawet w Polsce, bo ciągle jest w rozjazdach między Rosją, Ukrainą i Polską. Opowieści jakobyśmy byli już parą, są póki co mocno na wyrost.

Wersję kobiety potwierdza Deląg:

dy2val9

- Panią Ewę znam krótko, ale bardzo cenię jako bizneswomen i jako kobietę, która ma wysokie wartości i nie jestem [z nią] w relacji przyjacielskiej.

dy2val9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dy2val9