Trwa ładowanie...
d1wpm4l

Paweł Królikowski nie daje rady. Musiał podjąć stanowcze kroki

Stan zdrowia Pawła Królikowskiego nadal jest ciężki. Aktor musiał zrezygnować z pracy. Koleżanki nie chcą komentować sprawy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Królikowski zrobił kolejny krok
Paweł Królikowski zrobił kolejny krok (AKPA)
d1wpm4l

Choć wszyscy bardzo byśmy chcieli, aby Paweł Królikowski był już zdrowy, to aktor ma przed sobą jeszcze długą drogę do odzyskania sprawności. Ciągle przebywa w szpitalu, a po wyjściu czeka go żmudna rehabilitacja. Co więc zrozumiałe, nie pojawi się w nadchodzącym sezonie "Twoja twarz brzmi znajomo". Ale to nie koniec.

Zobacz także: Dumny Antek Królikowski rozpływa się nad Patrykiem Vegą: "POLSKI TARANTINO"

Paweł Królikowski musiał zrezygnować z szefowania Związkowi Artystów Scen Polskich. Funkcję prezesa organizacji objął niespełna 2 lata temu. I wszyscy są zgodni, że świetnie mu szło.

d1wpm4l

- Musimy spotkać się i ustalić komunikat prasowy - mówi krótko wiceprezes ZASP-u Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z "Faktem".

Tabloid dotarł też do Izabeli Kuzyszyn, która dpowiada tam za komunikację. Ona również nie chce komentować sprawy.

- Oficjalne stanowisko podamy, kiedy rezygnacja zostanie przyjęta. Ma to nastąpić w marcu - zdradziła "Faktowi".

Zobacz także: Piotr Fronczewski będzie miał operację. Aktora czeka rehabilitacja

Z kolei Olgierd Łukaszewicz, poprzedni prezes organizacji, potwierdza to, czego można się domyślać: Królikowskim powodowały względy zdrowotne, bo praca prezesa to robota na pełen etat. A w takiej sytuacji, to najzwyczajniej w świecie niewykonalne.

d1wpm4l

Wybory następcy Pawła Królikowskiego odbędą się w czerwcu.

Paweł Królikowski choruje. Jego kłopoty ze zdrowiem zaczęły się cztery lata temu. Gdy z nieustępującym bólem głowy trafił do szpitala, okazało się, że ma tętniaka mózgu i potrzebna jest operacja.

Zagłosuj na najlepszy polski film!

Po rehabilitacji aktor wrócił do pracy, jednak w ubiegłym roku znów była wymagana operacja. Po niej Królikowski poczuł się lepiej, ale w grudniu 2019 r. znów trafił do szpitala. Po kolejnej operacji wdała się infekcja. Aktor do tej pory walczy o zdrowie.

Zobacz także: Kinga Rusin pisze do Andrzeja Dudy: "Oczekuję publicznego potępienia przez Pana praktyk TVP"

d1wpm4l

Podziel się opinią

Share

d1wpm4l

d1wpm4l