Trwa ładowanie...

Paweł Królikowski wciąż w szpitalu. Żona modli się o jego zdrowie

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nieustannie czuwa przy mężu. Ukojenie znajduje w modlitwie. Dzięki wizytom w kościele czuje się silniejsza. A to właśnie siły i wiary potrzebuje teraz najbardziej.

Paweł Królikowski wciąż w szpitalu. Żona modli się o jego zdrowieŹródło: ONS.pl
d4ean1k
d4ean1k

Paweł Królikowski wciąż przebywa na oddziale neurochirurgii w jednym z warszawskich szpitali. Jego stan jest poważny, dlatego musi być pod stałą opieką lekarzy. Niestety, nie wrócił do domu na święta Bożego Narodzenia. Cały czas może jednak liczyć na wsparcie bliskich.

ZOBACZ WIDEO: Z tymi co się znają - Oriana

Oprócz dzieci na oddziale codziennie odwiedza go ukochana żona. Małgorzata Ostrowska-Królikowska każdą wolną chwilę spędza przy mężu. Przynosi mu wszystko, czego potrzebuje. Dba, troszczy się i robi wszystko, aby małżonek stanął na nogi.

d4ean1k

Jak podaje "Fakt", aktorka nieustannie modli się za zdrowie męża. Często można spotkać ją w kościele, gdzie szuka ukojenia, wsparcia i wyciszenia. Gwiazda "Klanu" bardzo przeżywa całą sytuację, ale nigdy nie zwątpiła, że jej ukochany wróci do pełni zdrowia.

Przypomnimy, że to już kolejny raz, gdy Ostrowska-Królikowska tak bardzo boi się o męża. Cztery lata temu Paweł Królikowski miał operację tętniaka mózgu. Wyznał wtedy, że cudem udało mu się uniknąć trepanacji czaszki.

d4ean1k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ean1k