Trwa ładowanie...

Paweł Kukiz pochwalił się zdjęciami ze ślubu córki. Był naprawdę wzruszony

Ślub córki to dla każdego ojca ogromne przeżycie. W końcu od tego momentu to inny mężczyzna się nią opiekuje i staje się za nią odpowiedzialny. Takiej chwili doświadczył ostatnio Paweł Kukiz.

Share
Paweł Kukiz pochwalił się zdjęciami ze ślubu córki. Był naprawdę wzruszony
Źródło: Facebook.com
d2esu1k

Ślub córki Pawła Kukiza - Julii, był dla posła wielkim wydarzeniem. Jednak patrząc na zdjęcia, które udostępnił na swoim facebookowym profilu - był to także jeden z najszczęśliwszych dni. Kukiz jest na tych fotkach wyraźne wzruszony, ale i szczęśliwy. W końcu był to wielki dzień dla niego, ale jeszcze większy i ważniejszy dla Julii.

Zdjęcia, które Kukiz wrzucił na Facebooka, podpisał w następujący sposób: "I co ja mam napisać? Tylko jedno - niech Wam Bóg błogosławi, kochane Dzieci! Bądźcie zawsze tak szczęśliwe, jak ja w dzień Waszego ślubu! P.S. No i w końcu mam Syna!!!". Słowa takie jak te, to chyba najlepsze, co może usłyszeć młody małżonek od teścia.

d2esu1k

Trzeba przyznać, że Julia wyglądała przepięknie. Biała suknia aż do ziemi, delikatny makijaż, luźno upięty kok. W komentarzach często pojawiało się porównanie do Meghan Markle i jej ślubu.

W momencie takim jak ten możemy pominąć polityczne i światopoglądowe różnice. Cieszmy się szczęściem zarówno świeżo upieczonych małżonków, jak i ich rodziców.

d2esu1k

Podziel się opinią

Share
d2esu1k
d2esu1k