ycipk-hkehpe

Paweł Kukiz wraca na scenę. Na polityce stracił krocie

Paweł Kukiz postanowił zrobić coś dla siebie. Marzy o tym, aby znowu koncertować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Kukiz
Paweł Kukiz (PAP, Fot: Piotr Nowak)
ycipk-hkehpe

Paweł Kukiz podjął decyzję, że wraca do koncertowania. Kiedy kilka lat temu zdecydował, że wstępuje do polityki, jego działalność artystyczna mocno została ograniczona. Artysta wyjawił, że będzie grał koncerty, a pieniądze, które na tym zarobi, przeznaczy dla potrzebujących.

- Chcę wrócić do grania nie jako do formy zarobkowania, ale cieszenia się tym, co kocham. Tak po ludzku bardzo mi tego brakuje, przecież grałem przez trzydzieści lat. W głowie mam milion piosenek - powiedział na łamach "Faktu".

ZOBACZ: Paweł Kukiz na muzyce zarabia coraz mniej. "Nie ma zamówień na koncerty"

ycipk-hkehpe

Do tej pory Paweł Kukiz nie miał czasu, aby nowe pomysły przelać na papier i je wyśpiewać. Aktualnie oprócz działalności politycznej chce też pomyśleć o sobie i swojej pasji.

- Chciałbym potraktować muzykę jako autowyciszenie. Wiem, że to trudne do zrozumienia, bo brzmi jak paradoks, ale muzyka jest dla mnie jak cisza. To relaks, wentyl bezpieczeństwa - zapewnia poseł.

Przeczytaj: Paweł Kukiz pokazał fatalny stan budynku szpitala, w którym operowana była jego córka

ycipk-hkehpe

Czy Kukiz porzuci politykę? Artysta nadal zamierza prężnie działać w tej dziedzinie. Ostatnio został wybrany na szefa Rady Koalicji Polskiej. W jej skład wchodzą szefowie sił sprzymierzonych z PSL.

- Tworzymy ruch, który będzie alternatywą dla lewej i prawej strony. Chcemy jednoczyć jak najwięcej Polaków, którzy dążą do normalnego państwa - powiedział.

"Fakt" podał również, że kiedy muzyk nie zajmował się polityką, to rocznie otrzymywał z tantiem za swoje przeboje 320 tys. zł. Natomiast, kiedy wszedł do Sejmu ta kwota zmniejszyła się do 170 tys. zł, czyli o 150 tys. zł mniej.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-hkehpe

ycipk-hkehpe
ycipk-hkehpe