WP

Paweł Kutny miał udar. Przyjaciele aktora prowadzą zbiórkę

Paweł Kutny znany z serialu "Klan" ma poważne problemy ze zdrowiem. Mężczyzna przeszedł udar, co bardzo wpłynęło na jego obecny stan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Kutny miał udar. Przyjaciele aktora prowadzą zbiórkę
(Materiały prasowe)
WP

Paweł Kutny prowadził niedawno warsztaty z osobami niepełnosprawnymi. Na spotkaniu bardzo źle się poczuł. Miał zawroty głowy, ale wmawiał sobie, że to zwykłe przemęczenie. Obecna na tym wydarzeniu koleżanka zobaczyła, że coś jest nie tak i zasygnalizowała, że mężczyzna przechyla się na prawą stronę.

Jak się okazało, aktor doznał udaru mózgu i natychmiast trafił do szpitala. To nie jedyne problemy zdrowotne aktora. Od 30 lat Kutny choruje na cukrzycę, a od kilku lat także na neuropatię i nefropatię, a w 2011 roku stracił wzrok w jednym oku. Gwiazdor znany z "Klanu" przebywa obecnie w szpitalu, gdzie jest pod stałą obserwacją lekarzy.

ZOBACZ: Izabela Trojanowska grozi, że wyda książkę: "Pracuję nad swoją biografią"

WP

Ciężka choroba i powikłania z tym związane uniemożliwiają mu powrót do pracy. Właśnie dlatego przyjaciele postanowili mu pomóc. Właśnie trwa zbiórka na kosztowne leczenie Kutnego i jego rehabilitację. Zbiórka jest prowadzona przez portal pomagam.pl.

Na razie zebrano niecałe 19 tys. zł. Cel, jaki postawili przyjaciele to 40 tys. zł.

- Szybka pomoc, to szansa na normalne życie, a Paweł sprawi jeszcze wielu widzom niezapomniane chwile za sprawą swojego talentu - czytamy na stronie.

WP

Przeczytaj: Jacek Rozenek miał udar. "Fakt" dotarł do nowych informacji

Paweł Kutny skończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu. Aktor jest współzałożycielem Teatru "Ad Spectatores" we Wrocławiu, Teatru "Terminus A Quo" w Nowej Soli oraz "Grupy Amadeus" w Zielonej Górze. Występował w takich serialach jak "Klan", "Pierwsza Miłość" i "Fala Zbrodni".

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP