ycipk-4eil4h

Paweł Kutny miał udar. Przyjaciele aktora prowadzą zbiórkę

Paweł Kutny znany z serialu "Klan" ma poważne problemy ze zdrowiem. Mężczyzna przeszedł udar, co bardzo wpłynęło na jego obecny stan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Kutny
Paweł Kutny (Materiały prasowe)
ycipk-4eil4h

Paweł Kutny prowadził niedawno warsztaty z osobami niepełnosprawnymi. Na spotkaniu bardzo źle się poczuł. Miał zawroty głowy, ale wmawiał sobie, że to zwykłe przemęczenie. Obecna na tym wydarzeniu koleżanka zobaczyła, że coś jest nie tak i zasygnalizowała, że mężczyzna przechyla się na prawą stronę.

Jak się okazało, aktor doznał udaru mózgu i natychmiast trafił do szpitala. To nie jedyne problemy zdrowotne aktora. Od 30 lat Kutny choruje na cukrzycę, a od kilku lat także na neuropatię i nefropatię, a w 2011 roku stracił wzrok w jednym oku. Gwiazdor znany z "Klanu" przebywa obecnie w szpitalu, gdzie jest pod stałą obserwacją lekarzy.

ZOBACZ: Izabela Trojanowska grozi, że wyda książkę: "Pracuję nad swoją biografią"

ycipk-4eil4h

Ciężka choroba i powikłania z tym związane uniemożliwiają mu powrót do pracy. Właśnie dlatego przyjaciele postanowili mu pomóc. Właśnie trwa zbiórka na kosztowne leczenie Kutnego i jego rehabilitację. Zbiórka jest prowadzona przez portal pomagam.pl.

Na razie zebrano niecałe 19 tys. zł. Cel, jaki postawili przyjaciele to 40 tys. zł.

- Szybka pomoc, to szansa na normalne życie, a Paweł sprawi jeszcze wielu widzom niezapomniane chwile za sprawą swojego talentu - czytamy na stronie.

ycipk-4eil4h

Przeczytaj: Jacek Rozenek miał udar. "Fakt" dotarł do nowych informacji

Paweł Kutny skończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu. Aktor jest współzałożycielem Teatru "Ad Spectatores" we Wrocławiu, Teatru "Terminus A Quo" w Nowej Soli oraz "Grupy Amadeus" w Zielonej Górze. Występował w takich serialach jak "Klan", "Pierwsza Miłość" i "Fala Zbrodni".

Polub WP Gwiazdy
ycipk-4eil4h
ycipk-4eil4h
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4eil4h