Trwa ładowanie...

Pawłowicz była oburzona marynarką Nykiel. Teraz piosenkarka oddaje ją na WOŚP

Marynarka Natalii Nykiel z wizerunkiem Maryi była zdecydowanie najbardziej kontrowersyjnym strojem minionego Sylwestra. Artystka zdecydowała się przekazać ją na licytację.

Pawłowicz była oburzona marynarką Nykiel. Teraz piosenkarka oddaje ją na WOŚPŹródło: Youtube.com
dsola1y
dsola1y

Natalia Nykiel jest szanowaną polską artystką, a jej występy są często szeroko komentowane nie tylko ze względu na wartość artystyczną oraz niebanalną oprawę. Nie inaczej było podczas występu na koncercie "Warszawa Stolica Sylwestra 2018". Artystka wystąpiła w marynarce z wizerunkiem Matki Boskiej z Guadalupe, co wzbudziło spore kontrowersje.

Oburzenie kreacją piosenkarki wyraził Krzysztof Ziemiec. "Szkoda, że niektórzy chcąc się wyróżnić, wciąż sięgają po prostackie sposoby, kpiąc z uczuć wielu innych" – grzmiał dziennikarz. Wtórowała mu posłanka Krystyna Pawłowicz. "Święci mogą się w najmniej oczekiwanej chwili upomnieć za takie zniewagi" – napisała.

Zaistniałe zamieszanie artystka postanowiła wykorzystać do pozytywnych celów – przekazała sceniczny kostium na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

dsola1y

- Na aukcję WOŚP przekazuję specjalnie zaprojektowaną, ręcznie zdobioną marynarkę, w której wystąpiłam podczas wielkiego koncertu sylwestrowego "Warszawa Stolica Sylwestra 2018" - napisała na Facebooku.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Strój jest dziełem współpracującej z Nykiel stylistki, Iwony Starki Łęczyckiej i kosztuje ok. 25 tys. zł. Póki co, licytujący ją internauci dobili do zaledwie 250 zł. Myślicie, że finalnie uda się przebić wartość rynkową marynarki?

dsola1y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsola1y