Trwa ładowanie...
dws8o50

Peter Phillips się rozwodzi. Żona wywiezie córki zagranicę?

Najstarszy wnuk królowej Elżbiety II rozstaje się żoną. Kobieta wzorem Meghan i Harry’ego zamierza wyprowadzić się z dziećmi do Kanady.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Królowa Elżbieta II dotąd bardzo lubiła towarzystwo Petera i jego żony.
Królowa Elżbieta II dotąd bardzo lubiła towarzystwo Petera i jego żony. (Getty Images)
dws8o50

Prasę obiegła informacja o rozwodzie w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Autumn Phillips po 12 latach małżeństwa odchodzi od Petera, syna księżniczki Anny. Para doczekała się dwóch córek: 9-letniej Savannah i 7-letniej Isli.

Kobieta przed wstąpieniem do rodziny królewskiej zajmowała się organizacją imprez. Na jednej z nich podczas wyścigów Formuły 1 w Montrealu poznała przyszłego męża.

ZOBACZ WIDEO: Królowa Elżbieta II rozczarowana postawą wnuka

Autumn Phillips jest Kanadyjką i jej dzieci, pomimo urodzenia w Wielkiej Brytanii, również posiadają kanadyjskie obywatelstwo. Znajomi rozwodzącej się pary obawiają się, że kobieta będzie chciała wrócić z córkami do swojej ojczyzny.

dws8o50

Jak podaje Daily Mail, na królewskim dworze plotkuje się, że decyzję o rozwodzie podjęła Autumn. Ponoć do tego kroku ośmieliła ją odważna postawa Meghan i Harry’ego, którzy na początku stycznia obwieścili światu, że pragną odseparowania się od brytyjskiej rodziny królewskiej.

Według doniesień plotkarskiej prasy Peter Phillips był zaskoczony decyzją żony. Nie wiadomo, jak podejdzie do kwestii rozwodu i czy będzie walczył o to, aby córki zostały z nim w Wielkiej Brytanii.

Prawdopodobnie ulubieniec królowej Elżbiety II poradzi się w tej sprawie babci. Brytyjska monarchini w ostatnich miesiącach musiała już gasić kilka rodzinnych pożarów. Seks-skandal wokół księcia Andrzeja i opóźniający się przez to ślub księżniczki Beatrycze, plotki o kryzysie w związku książąt Cambridge i ostentacyjne odejście Meghan i Harry'ego to za dużo na nerwy 93-letniej królowej. Z pewnością będzie dążyła do tego, aby rozstanie Petera Phillipsa przebiegło w możliwie spokojnej atmosferze.

dws8o50

Podziel się opinią

Share
dws8o50
dws8o50