Trwa ładowanie...

Pezet ogłosił nową trasę koncertową. Będą 4 występy w ramach Magenta Tour

Przedświąteczny koncert Pezeta miał być jedynym promującym jego najnowszy album "Muzyka współczesna". Tymczasem z managementem ogłosił nową trasę koncertową. Magenta Tour będzie w czterech polskich miastach.
Share
Pezet przyciągnął tłumy przed świętami do Torwaru. W 2020 r. chce to powtórzyć
Pezet przyciągnął tłumy przed świętami do Torwaru. W 2020 r. chce to powtórzyćŹródło: Materiały prasowe
dubxpsl

Pezet zrobił niepowtarzalne show 19 grudnia warszawskiej hali Torwar, która była wypełniona po brzegi. Jego powrót po latach był mocno wyczekiwany przez fanów. Raper sam przyznawał potem, że to był jego najlepszy koncert, jaki zagrał w karierze. Fanom było mało, więc dostaną kolejne wyjątkowe występy. Decyzja może zaskakiwać, ponieważ mówiło się, że koncert przed Bożym Narodzeniem w Warszawie będzie jednym promującym album "Muzyka współczesna".

- Ten grudniowy koncert dał mi niesamowitą energię. Nie spodziewałem się tego. Pod koniec roku otrzymałem od fanów bardzo wiele słów wsparcia i wyrazów uznania oraz mnóstwo próśb o więcej koncertów. Szybko podjąłem decyzję, że spróbuję te prośby spełnić - mówił Pezet.

W ramach Magenta Tour odbędą się 4 koncerty. Raper z Ursynowa zagra 22 lutego w Gdyni, 6 marca w Katowicach, 10 marca we Wrocławiu i 5 kwietnia w Warszawie.

dubxpsl

- Mam nadzieję, że te cztery wydarzenia, które planujemy będą jeszcze lepsze i dam fanom to na co czekają – najlepsze show w ich i moim życiu! Na pewno dam z siebie wszystko - dodał muzyk.

Przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro Smart! rozpocznie się 13 stycznia o 10:00. Regularna sprzedaż ruszy na ebilet.pl 14 stycznia o 10:00.

  Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
dubxpsl

Podziel się opinią

Share
dubxpsl
dubxpsl