Trwa ładowanie...

Piasek zebrał sporą kwotę na WOŚP. Wystawił kolację w swoim towarzystwie

Andrzej Piaseczny i Alicja Majewska wpadli na oryginalny pomysł. Na aukcji WOŚP można było wylicytować kolację w ich towarzystwie. Udało się zgromadzić sporą sumę.

Share
Andrzej Piaseczny zebrał 40 tys. zł na WOŚP
Andrzej Piaseczny zebrał 40 tys. zł na WOŚPŹródło: AKPA
dlo7riv

Majewska i Piaseczny w ramach wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy postanowili wystawić na aukcję kolację w swoim towarzystwie. "Kolacja z Alicją Majewską i Andrzejem Piasecznym. Wyjątkowe zaproszenie dla dwóch osób na kolację w towarzystwie Alicji Majewskiej i Andrzeja Piasecznego. Kolacja odbędzie się w terminie uzgodnionym przez obydwie strony, a zostanie przygotowana osobiście Andrzeja Piasecznego, w jego domu w Górach Świętokrzyskich" – czytamy w treści aukcji na Allegro, która zakończyła się z wynikiem 40 tys. zł.

Andrzej Piaseczny pochwalił się wynikiem na Facebooku. "Licytacja zakończona! 40 tys. na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Dziękuje #MY jesteście wspaniali!" – napisał.

Wcześniej w rozmowie z "Super Expressem" Majewska powiedziała: - Z przyjemnością zgodziłam się towarzyszyć Andrzejowi oraz jego gościom podczas tego wieczoru. Jestem pewna, że będzie to niezapomniana uczta kulinarna, a oprócz tego nie wykluczam, że może nawet dojść do wspólnego śpiewania.

dlo7riv

Na zwycięzców aukcji może zatem czekać sporo atrakcji w towarzystwie gwiazd.

Anna Dereszowska wspiera WOŚP. Mówi, co Orkiestra daje Polakom

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dlo7riv

Podziel się opinią

Share
dlo7riv
dlo7riv